VADEMECUM BLOGERA

Czy warto pracować za darmo?

Czy warto pracować za darmo?
@beatared

#motivation #motywacja #markaosobista #markaodzieżowa #businessonline

♬ Emotional (Instrumental) – BLVKSHP

Czy warto pracować za darmo?

No właśnie, ostatnio usłyszałam taką sympatyczną poradę biznesową, która jest bardzo skuteczna. Chociaż niekoniecznie łatwa do zaimplementowania, czy do wdrożenia w życie.

Chodzi o to, że czasami po prostu trzeba pracować za darmo:

  • pracować za darmo po to, żeby nauczyć się czegoś,
  • pracować za darmo po to, żeby dojść do takiego miejsca, w którym te nasze działania zaczynają nam się opłacać i przynosić pasywne przychody,
  • pracować za darmo po to, żeby rozwijać swoje kompetencje, podglądając osoby, dla których pracujemy, czy
  • pracować za darmo np tworząc, czy budując swoją markę w sieci, od której dopiero po jakimś czasie będziemy mogli odcinać kupony.

Powodzenia

Pozdrawiam serdecznie

Beata Redzimska

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowy ebook: TWOJA MARKA NA INSTAGRAMIE

O AUTORZE

Jestem blogerką, emigrantką, poczwórną mamą. Kobietą, która nie jednego w życiu doświadczyła, z niejednego pieca jadła chleb.

Od prawie 20 lat mieszkam na emigracji we Francji, w Paryżu.

Uważam, że emigracja to dobra szkoła życia i wymagająca, choć bardzo skuteczna lekcja pokory. Ale też wewnętrznej siły i zdrowego dystansu do samego siebie i momentami wystawiającej nas na próby codzienności.

Jestem tu po to, by pomóc Ci lepiej pisać, skuteczniej docierać do czytelnika, wywołać większe zaangażowanie w social mediach. Czasami rozśmieszę lub zmotywuję.

Ale równolegle do Vademecum Blogera jestem autorem kilku niezależnych miejsc w sieci.

Ponieważ wiele osób pyta się mnie, jak mimo 4 ciąży i 40 - stki na karku udało mi się zachować linię nastolatki, uruchomiłam kanał na YouTube o zdrowym gotowaniu - bezglutenowo - bezmlecznie.

Znajdziesz mnie również na blogu BeataRed.com i powiązanym z nim Instagramie, gdzie piszę bardziej osobiście o Paryżu i mojej pasji, jaką jest nauka języka francuskiego.

A jeżeli interesują Cię praktyczne porady o tym, jak budować swoją obecność w sieci zapraszam na mój kanał na You Tube z blogowymi tutorialami.

(1) Komentarz

  1. Praca za darmo dla nauki jest wskazana. Dopiero po osiągnięciu zadowalającego poziomu można pracować za pieniądze. Warto również udostępnić część usług lub produktu za darmo, żeby przyciągnąć klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *