Przychodzę ze świątecznymi prezentami: zestawem darmowych ebooków do pobrania na temat budowania swojej marki w sieci: na Instagramie i na Pintereście.
Plus materiały wideo zebrane w formie kursu o Instagramie  (jak stworzyć spójny wizualnie profil na Instagramie) –  i o Pintereście.

Kurs Instagram

Kurs Pinterest

To wszystko jako gwiazdkowy prezent od Vademecum Blogera.

Życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

PS
Pracowałam nad tymi materiałami od roku, ale jakoś nie mogłam dopracować, ale w końcu zdałam sobie sprawę, że odwlekam to w nieskończoność, bo

🦚 z jednej strony mam syndrom oszusta (bo niby jakie ja mam kwalifikacje do wypowiadania się w tym temacie?),

🦚 z drugiej strony po prostu czasami więcej czasu zajmuje odkładanie na później dokończenia czegoś, niż samo dokończenie.

No i dzisiaj usiadłam, zebrałam się w sobie, zebrałam w kupę materiały, nad którymi od roku pracowałam i na blogu VADEMECUM BLOGERA są do pobrania za darmo ebooki na temat budowania marki w sieci, na Pinterescie, na Instagramie.

Jako takie wprowadzenie do tematu z małymi technicznymi wyjaśnieniami.

No ale:

Jak to się stało, że usiadłam i zrobiłam to?

Otóż Czytam książkę pt Zdobywanie fortuny M R Kopmeyer i w niej wpadłam na taki cytat:

Najcenniejsze, co możesz zdobyć, to zdolność do:

– zmuszania samego siebie, żeby robić to, co należy zrobić,

– wtedy, gdy powinno to być zrobione,

– bez względu na to, czy ci się to podoba czy nie.

I gotowe.
Pozdrawiam serdecznie
Beata

Opublikowany przez BEATA REDZIMSKA

Jestem blogerką, emigrantką, poczwórną mamą. Kobietą, która nie jednego w życiu doświadczyła, z niejednego pieca jadła chleb. Od prawie 20 lat mieszkam na emigracji we Francji, w Paryżu. Uważam, że emigracja to dobra szkoła życia i wymagająca, choć bardzo skuteczna lekcja pokory. Ale też wewnętrznej siły i zdrowego dystansu do samego siebie i momentami wystawiającej nas na próby codzienności. Jestem tu po to, by pomóc Ci lepiej pisać, skuteczniej docierać do czytelnika, wywołać większe zaangażowanie w social mediach. Czasami rozśmieszę lub zmotywuję. Ale równolegle do Vademecum Blogera jestem autorem kilku niezależnych miejsc w sieci. Ponieważ wiele osób pyta się mnie, jak mimo 4 ciąży i 40 - stki na karku udało mi się zachować linię nastolatki, uruchomiłam kanał na YouTube o zdrowym gotowaniu - bezglutenowo - bezmlecznie. Znajdziesz mnie również na blogu BeataRed.com i powiązanym z nim Instagramie, gdzie piszę bardziej osobiście o Paryżu i mojej pasji, jaką jest nauka języka francuskiego. A jeżeli interesują Cię praktyczne porady o tym, jak budować swoją obecność w sieci zapraszam na mój kanał na You Tube z blogowymi tutorialami.

Dołącz do rozmowy

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowość - KURS - Twój pierwszy produkt online - 39,99 PLN + VAT Odrzuć

Exit mobile version