Bo w życiu działa prawo przyciągania.

Działa ono w ten sposób, że kiedy wmówisz sobie że i tak ci się nie uda, to wtedy dużo trudniej będzie ci zmobilizować w sobie te wszystkie zasoby, które masz: swoją wolę walki, twoje umiejętności.

  • Bo i tak startujesz stojąc na straconej pozycji.
  • Bo ta walka już rozegrała się w twojej głowie. A ty startujesz na przegranej pozycji.

Ale z drugiej strony, kiedy mówisz sobie, że:

  • tak, że jeżeli zmobilizuję wszystko, co mam, wszystkie swoje zasoby,
  • jeżeli rzeczywiście zmobilizuję całą wolę walki,
  • całą swoją wytrwałość, to uda mi się zrobić pierwszy krok.

A za tym pierwszym krokiem uda mi się zrobić kolejne. Czyli wykorzystuj prawo przyciągania i przyciągaj do siebie to, co rzeczywiście chcesz osiągnąć. Zamiast dawać na przegranej pozycji, zanim jeszcze zacząłeś walkę o swoje marzenia.

Opublikowany przez BEATA REDZIMSKA

Jestem blogerką, emigrantką, poczwórną mamą. Kobietą, która nie jednego w życiu doświadczyła, z niejednego pieca jadła chleb. Od prawie 20 lat mieszkam na emigracji we Francji, w Paryżu. Uważam, że emigracja to dobra szkoła życia i wymagająca, choć bardzo skuteczna lekcja pokory. Ale też wewnętrznej siły i zdrowego dystansu do samego siebie i momentami wystawiającej nas na próby codzienności. Jestem tu po to, by pomóc Ci lepiej pisać, skuteczniej docierać do czytelnika, wywołać większe zaangażowanie w social mediach. Czasami rozśmieszę lub zmotywuję. Ale równolegle do Vademecum Blogera jestem autorem kilku niezależnych miejsc w sieci. Ponieważ wiele osób pyta się mnie, jak mimo 4 ciąży i 40 - stki na karku udało mi się zachować linię nastolatki, uruchomiłam kanał na YouTube o zdrowym gotowaniu - bezglutenowo - bezmlecznie. Znajdziesz mnie również na blogu BeataRed.com i powiązanym z nim Instagramie, gdzie piszę bardziej osobiście o Paryżu i mojej pasji, jaką jest nauka języka francuskiego. A jeżeli interesują Cię praktyczne porady o tym, jak budować swoją obecność w sieci zapraszam na mój kanał na You Tube z blogowymi tutorialami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowość - KURS - Twój pierwszy produkt online - 39,99 PLN + VAT Odrzuć

Exit mobile version