VADEMECUM BLOGERA

Zaproszenie na konferencję Jak żyć w necie

Zaproszenie na konferencję Jak żyć w necie

Zaproszenie na konferencję Jak żyć w necie, na której również wystąpię jako prelegent   

Przybywam dzisiaj z zaproszeniem na jedyną w swoim rodzaju konferencję dla osób działających w sieci, złożoną z 26 nagrań – prezentacji w tematyce prowadzenia biznesu online, mediów społecznościowych, podcastów, pozyskiwania Klientów, narzędzi internetowych i wiele, wiele innych. Każde z nich przygotowane przez praktyków – ludzi, którzy prowadzą swoje biznesy i chcę i lubią dzielić się doświadczeniem, jakie nabyli.

Możesz dołączyć do niej za darmo i skorzystać z materiałów opracowanych przez specjalistów z zakresu prowadzenia marketingu, biznesu online rezerwując bilet na konferencję i oglądając poszczególne prezentacje na bieżąco w dniach 7-11. 06. 2021.

Możesz również zapewnić sobie dostęp do treści konferencji lifetime, wykupując bilet.

Program prezentacji oraz więcej szczegółów na temat konferencji znajdziesz na stronie: Jak żyć w necie 2021

Moja prezentacja na Jak żyć w necie 2021

W tym roku podzielę się swoimi sposobami na to, jak uczynić bardziej spójnym wizualnie profil na Instagramie, co często jest hamulcem, czy sporą bolączką dla osób, które zaczynają budować swój profil na Instagramie, a ten wizualnie nie spełnia ich oczekiwań. I czują się z tym zle, czują się tym sfrustrowane.

Tymczasem istnieją proste metody, które skutecznie pomagają uspójnić instagramowy profil, niezależnie od tego, jakie są Twoje umiejętności fotograficzne, czy nawet wyczucie estetyki.

Czasami wystarczy kilka prostych narzędzi, by zachować harmonię, czy utrzymać porządek instagramowym profilu.

spojny wizualnie profil na Instagramie

Tutaj jeszcze przytaczam kilka słów wyjaśnienia na temat konferencji bezpośrednio od samej jej organizatorki, czyli niezastąpionej Kasi Aleszczyk:

JZN21 to pięć dni konferencji online.

Jak dołączyć?

Z biletem BASIC otrzymasz dostęp do wszystkiego za darmo podczas trwania konferencji.
Z biletem VIP – na zawsze!

Po drugie – grupa na Facebooku

To miejsce, w którym oczywiście obecni są również nasi prelegenci i można zadawać im pytania. To, co działo się w niej w zeszłym roku – to był jakiś mega pozytywny kosmos!

Po trzecie – przewodnik po prezentacjach

To krótki ebook, trochę jak spis treści. Po to, by nie zagubić się pośród całego dobra konferencji i nie tracić czasu na szukanie, ale móc wrócić do konkretnej prezentacji w konkretnym dniu.

Po czwarte – prezenty od prelegentów

To dodatki, często uzupełnienia i praktyczne tutoriale dotyczące tego, co w treści prezentacji. Niektórzy udostępnili ebooki, inni swoje szkolenia – wszystkie normalnie dostępne są w formie odpłatnej w sklepach naszych prelegentów. Ich sumaryczna wartość przekracza kwotę 1500 zł! Natomiast dla uczestników z biletem VIP – są dostępne GRATIS!

I po piąte – spotkania z prelegentami online na żywo

4 spotkania w 4 terminach – sesje Q&A. Każde zostanie nagrane i dołączone do konferencji, więc będzie możliwość zobaczyć je w dogodnym terminie. Oczywiście zawsze lepiej być na żywo i zadać swoje pytania! Spotkania również dostępne z biletami VIP.

Jeżeli chciałbyś wziąć udział w tej jedynej w swoim rodzaju konferencji i skorzystać za darmo, albo w formacie VIP z wiedzy występujących na niej praktyków biznesu online, możesz skorzystać z poniższego linku (jest to link afiliacyjny):

Serdecznie zapraszam!

A jednocześnie na blogu VADEMECUM BLOGERA pojawiło się kilka nowych wpisów na temat Instagrama i YouTube, do którego w tak zwanym międzyczasie zrobiłam malutki skok w bok i chyba już tu zostanę na dobre.

Na tymże YouTube uruchomiłam ostatnio cykl INSTAPORADY DLA KREATYWNYCH, w ramach którego możesz obejrzeć kilka szybkich tutoriali:

Jak dodać karuzelę zdjeć na Instagramie i dlaczego warto z niej korzystać?

Jak zmienić statyczne zdjęcie w dynamiczną animację. Aplikacje na telefon – aplikacja Lumyer

Jak stworzyć pomysłowe plakaty w aplikacji APRIL

Serdecznie zapraszam
i pozdrawiam cieplutko
Beata Redzimska

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowy ebook: TWOJA MARKA NA INSTAGRAMIE

O AUTORZE

Jestem blogerką, emigrantką, poczwórną mamą. Kobietą, która nie jednego w życiu doświadczyła, z niejednego pieca jadła chleb.

Od prawie 20 lat mieszkam na emigracji we Francji, w Paryżu.

Uważam, że emigracja to dobra szkoła życia i wymagająca, choć bardzo skuteczna lekcja pokory. Ale też wewnętrznej siły i zdrowego dystansu do samego siebie i momentami wystawiającej nas na próby codzienności.

Jestem tu po to, by pomóc Ci lepiej pisać, skuteczniej docierać do czytelnika, wywołać większe zaangażowanie w social mediach. Czasami rozśmieszę lub zmotywuję.

Ale równolegle do Vademecum Blogera jestem autorem kilku niezależnych miejsc w sieci.

Ponieważ wiele osób pyta się mnie, jak mimo 4 ciąży i 40 - stki na karku udało mi się zachować linię nastolatki, uruchomiłam kanał na YouTube o zdrowym gotowaniu - bezglutenowo - bezmlecznie.

Znajdziesz mnie również na blogu BeataRed.com i powiązanym z nim Instagramie, gdzie piszę bardziej osobiście o Paryżu i mojej pasji, jaką jest nauka języka francuskiego.

A jeżeli interesują Cię praktyczne porady o tym, jak budować swoją obecność w sieci zapraszam na mój kanał na You Tube z blogowymi tutorialami.

(1) Komentarz

  1. Ja się oczywiście spóźniłam, ale taki miały intensywny ten tydzień… Nie mniej szczerze Ci gratuluję Beato tego wystąpienia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *