VADEMECUM BLOGERA

Zanim zaczniesz mówić, posłuchaj. Czyli lekcja mądrości życiowej po francusku. Francuskie cytaty.

https://beatared.com/francuskie-cytaty-citations-sur-la-vie/

Przeurocza porcja mądrości… tym bardziej na trudne czasy…

Piękna lekcja życiowej mądrości – Jak żyć… 

Tymbardziej  teraz, kiedy stoimy przed nieznanymi wyzwaniami.

Tym bardziej teraz, kiedy będzie nam potrzebne dużo poztywnej energii, by się z nimi zmierzyć, kiedy potrzeba sporo wiary i nadziei, żeby być gotowym podjąć te rękawicę, którą rzucił nam los, który dotąd nas rozpieszczał, nawet jeżeli nie zawsze mieliśmy tego świadomość, obiektywnie i statystycznie mieliśmy wygodne życia… A co będzie teraz, jeżeli nadejdzie KRYZYS?

Piękna lekcja życiowej mądrości, jak znaleźć w sobie dość energii i sił – dla zachowania wewnętrznej równowagi, dla zachowania  zdrowia psychicznego dzień po dniu

Jak ważne jest pielęgnowanie w sobie pozytywnej postawy, wiary, nadziei, bo to one popychają człowieka do działania, a działanie sprawia, że pokonujemy trudności i wzmacniamy się wewnętrznie.

Na trudny czas dobrze robią rzeczy, które ładują wewnętrzne akumulatory pozytywną energią.

Bo spirala narzekania wciąga i rozkręca się sama, nawet nie wiadomo kiedy…

Dla przeciwwagi, dla zachowania wobec niej zdrowego dystansu – warto pielęgnować nawyk dostrzegania dobrych rzeczy, nawyk uśmiechania się do życia, by ono odwzajemnił ten uśmiech.

 

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowy ebook: TWOJA MARKA NA INSTAGRAMIE

O AUTORZE

Jestem blogerką, emigrantką, poczwórną mamą. Kobietą, która nie jednego w życiu doświadczyła, z niejednego pieca jadła chleb.

Od prawie 20 lat mieszkam na emigracji we Francji, w Paryżu.

Uważam, że emigracja to dobra szkoła życia i wymagająca, choć bardzo skuteczna lekcja pokory. Ale też wewnętrznej siły i zdrowego dystansu do samego siebie i momentami wystawiającej nas na próby codzienności.

Jestem tu po to, by pomóc Ci lepiej pisać, skuteczniej docierać do czytelnika, wywołać większe zaangażowanie w social mediach. Czasami rozśmieszę lub zmotywuję.

Ale równolegle do Vademecum Blogera jestem autorem kilku niezależnych miejsc w sieci.

Ponieważ wiele osób pyta się mnie, jak mimo 4 ciąży i 40 - stki na karku udało mi się zachować linię nastolatki, uruchomiłam kanał na YouTube o zdrowym gotowaniu - bezglutenowo - bezmlecznie.

Znajdziesz mnie również na blogu BeataRed.com i powiązanym z nim Instagramie, gdzie piszę bardziej osobiście o Paryżu i mojej pasji, jaką jest nauka języka francuskiego.

A jeżeli interesują Cię praktyczne porady o tym, jak budować swoją obecność w sieci zapraszam na mój kanał na You Tube z blogowymi tutorialami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *