Wsłuchaj się w swoje serce i w swoją intuicję. One już dobrze wiedzą, dokąd Ty tak naprawdę chcesz dojść.

Jest taka cudowna myśl Steva Jobsa: Wsłuchaj się w swoje serce i w swoją intuicję. One już dobrze wiedzą, dokąd Ty tak naprawdę chcesz dojść.

Bo gdzieś w głębi nas tkwi to przekonanie, które może zagłuszamy, albo zagłuszają inni, życzliwi nam ludzie, którzy chcą wskazać nam drogę, którą sami sobie powinni wskazać.

A my tymczasem powinniśmy zaufać naszej intuicji, temu wewnętrznemu przekonaniu, które może tłamsimy w sobie.

Bo nie mamy odwagi. Bo może to wymagałoby pójścia pod prąd, może wymagałoby wyjścia ze strefy komfortu. Ale na pewno warto.

Warto wsłuchać się w ten cichy głos, wsłuchać się w swoje serce, w swoją intuicję, które dobrze wiedzą dokąd chcemy dojść.

Po to, by iść po drodze zgodnej ze swoim powołaniem i przeznaczeniem.

 

Opublikowany przez BEATA REDZIMSKA

Jestem blogerką, emigrantką, poczwórną mamą. Kobietą, która nie jednego w życiu doświadczyła, z niejednego pieca jadła chleb. Od prawie 20 lat mieszkam na emigracji we Francji, w Paryżu. Uważam, że emigracja to dobra szkoła życia i wymagająca, choć bardzo skuteczna lekcja pokory. Ale też wewnętrznej siły i zdrowego dystansu do samego siebie i momentami wystawiającej nas na próby codzienności. Jestem tu po to, by pomóc Ci lepiej pisać, skuteczniej docierać do czytelnika, wywołać większe zaangażowanie w social mediach. Czasami rozśmieszę lub zmotywuję. Ale równolegle do Vademecum Blogera jestem autorem kilku niezależnych miejsc w sieci. Ponieważ wiele osób pyta się mnie, jak mimo 4 ciąży i 40 - stki na karku udało mi się zachować linię nastolatki, uruchomiłam kanał na YouTube o zdrowym gotowaniu - bezglutenowo - bezmlecznie. Znajdziesz mnie również na blogu BeataRed.com i powiązanym z nim Instagramie, gdzie piszę bardziej osobiście o Paryżu i mojej pasji, jaką jest nauka języka francuskiego. A jeżeli interesują Cię praktyczne porady o tym, jak budować swoją obecność w sieci zapraszam na mój kanał na You Tube z blogowymi tutorialami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowość - KURS - Twój pierwszy produkt online - 39,99 PLN + VAT Odrzuć

Exit mobile version