VADEMECUM BLOGERA

Wsłuchaj się w swoje serce i w swoją intuicję. One już dobrze wiedzą, dokąd Ty tak naprawdę chcesz dojść.

Jest taka cudowna myśl Steva Jobsa: Wsłuchaj się w swoje serce i w swoją intuicję. One już dobrze wiedzą, dokąd Ty tak naprawdę chcesz dojść. Bo gdzieś w głębi nas tkwi to przekonanie, które może zagłuszamy, albo zagłuszają inni, życzliwi nam ludzie, którzy chcą wskazać nam drogę, którą sami sobie powinni wskazać. A my tymczasem powinniśmy zaufać naszej intuicji, temu wewnętrznemu przekonaniu, które może tłamsimy w sobie. Bo nie mamy odwagi. Bo może to wymagałoby pójścia pod prąd, może wymagałoby wyjścia ze strefy komfortu. Ale na pewno warto. Warto wsłuchać się w ten cichy głos, wsłuchać się w swoje serce, w swoją intuicję, które dobrze wiedzą dokąd chcemy dojść. Po to, by iść po drodze zgodnej ze swoim powołaniem i przeznaczeniem.

 

Wsłuchaj się w swoje serce i w swoją intuicję. One już dobrze wiedzą, dokąd Ty tak naprawdę chcesz dojść.

Jest taka cudowna myśl Steva Jobsa: Wsłuchaj się w swoje serce i w swoją intuicję. One już dobrze wiedzą, dokąd Ty tak naprawdę chcesz dojść.

Bo gdzieś w głębi nas tkwi to przekonanie, które może zagłuszamy, albo zagłuszają inni, życzliwi nam ludzie, którzy chcą wskazać nam drogę, którą sami sobie powinni wskazać.

A my tymczasem powinniśmy zaufać naszej intuicji, temu wewnętrznemu przekonaniu, które może tłamsimy w sobie.

Bo nie mamy odwagi. Bo może to wymagałoby pójścia pod prąd, może wymagałoby wyjścia ze strefy komfortu. Ale na pewno warto.

Warto wsłuchać się w ten cichy głos, wsłuchać się w swoje serce, w swoją intuicję, które dobrze wiedzą dokąd chcemy dojść.

Po to, by iść po drodze zgodnej ze swoim powołaniem i przeznaczeniem.

 

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowy ebook: TWOJA MARKA NA INSTAGRAMIE

O AUTORZE

Jestem blogerką, emigrantką, poczwórną mamą. Kobietą, która nie jednego w życiu doświadczyła, z niejednego pieca jadła chleb.

Od prawie 20 lat mieszkam na emigracji we Francji, w Paryżu.

Uważam, że emigracja to dobra szkoła życia i wymagająca, choć bardzo skuteczna lekcja pokory. Ale też wewnętrznej siły i zdrowego dystansu do samego siebie i momentami wystawiającej nas na próby codzienności.

Jestem tu po to, by pomóc Ci lepiej pisać, skuteczniej docierać do czytelnika, wywołać większe zaangażowanie w social mediach. Czasami rozśmieszę lub zmotywuję.

Ale równolegle do Vademecum Blogera jestem autorem kilku niezależnych miejsc w sieci.

Ponieważ wiele osób pyta się mnie, jak mimo 4 ciąży i 40 - stki na karku udało mi się zachować linię nastolatki, uruchomiłam kanał na YouTube o zdrowym gotowaniu - bezglutenowo - bezmlecznie.

Znajdziesz mnie również na blogu BeataRed.com i powiązanym z nim Instagramie, gdzie piszę bardziej osobiście o Paryżu i mojej pasji, jaką jest nauka języka francuskiego.

A jeżeli interesują Cię praktyczne porady o tym, jak budować swoją obecność w sieci zapraszam na mój kanał na You Tube z blogowymi tutorialami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/beatared/public_html/vademecumblogera.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/beatared/public_html/vademecumblogera.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/beatared/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/beatared/public_html/vademecumblogera.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51