BANER, BLOGOWANIE, VADEMECUM BLOGERA

Odważyłam się. Ruszam ze swoją działalnością: Agencja Kreatywna Anavella – prowadzenie mediów społecznościowych

VADEMECUM BLOGERA TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH SOCIAL MEDIA 45

anavella agencja kreatywna prowadzenie bloga i mediow spolecznosciowych

Odważyłam się.

Ruszam ze swoją działalnością pod szyldem http://anavella.pl/ – tworzenie stron www, opracowywanie strategii marki w sieci, przygotowywanie dla firm komunikacji w social mediach, jednym słowem prowadzenie mediów społecznościowych i blogów dla firm.
⠀⠀
Razem z utalentowanym grafikiem Dorotą Dorota Strzelecka na żywo, która jest autorką naszego logo, która z kolei będzie dopieszczać oprawę graficzną i logo dla naszych klientek.

anavella agencja kreatywna prowadzenie bloga i mediow spolecznosciowych
⠀⠀⠀⠀

Czy jesteś gotowa na pokazanie tego, kim jesteś i co potrafisz w pełnym blasku?

Jeżeli wiec działasz w sieci, ale masz wrażenie, że Twoja Marka wciąż jeszcze nabiera kształtów i cały czas wygląda chaotycznie.

Jeżeli chcesz stworzyć swoją markę w sieci, swoją stronę www i potrzebujesz wsparcia technicznego, czy doświadczonego i przetrenowanego w bojach internetowych spojrzenia z zewnątrz, jeżeli potrzebujesz porady, wsparcia, pomocy, możesz umówić się ze mną na darmową konsultację (rozmowa przez Messengera, albo What’s App), żeby określić czego Ci potrzeba i jak możemy Ci pomóc.

Dysponuję czasem i jestem otwarta na wymianę, poza tym bardzo lubię rozmawiać z ludźmi. Jeżeli chcesz skorzystać z darmowej konsultacji ze mną, napisz do mnie na Fb lub Instagramie.
⠀⠀

Pomożemy Ci zaplanować i zrealizować wizję Twojej Marki w sieci.
Przygotujemy spójną identyfikację wizualną dla Twojej wizytówki w sieci.Przygotujemy i poprowadzimy Twoją komunikację w takich mediach społecznościowych jak Instagram, Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest.

Chcesz stworzyć swoją stronę

Potrzebujesz kogoś, kto zdejmie Ci z serca troskę o problemy techniczne.

Potrzebujesz kogoś, kto pomoże Ci uporządkować Twoją komunikację w sieci, tak byś Ty mógł się skoncentrować na tym, co dla Ciebie jest najważniejsze, na tym, co robisz najlepiej i na czym zarabiasz.

Nie masz czasu

Nie masz czasu na prowadzenie swojej komunikacji w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz kogoś, kto pomoże Ci uporządkować komunikację w sieci, tak byś  mógł się skoncentrować na tym, co dla Ciebie jest ważne, na tym, co robisz najlepiej i na czym zarabiasz.

Napisz do mnie: beataredz@gmail.com

 

anavella agencja kreatywna prowadzenie bloga i mediow spolecznosciowych

Jeżeli nie wiesz, kim jestem i jakie mam kompetencje do tego, żeby zaproponować Ci takie wsparcie:
⠀⠀

Od 8 lat prowadzę stronę VADEMECUM BLOGERA z poradami i z praktycznymi tutorialami dla osób działających w sieci.
⠀⠀
Co potrafię?

Piszę (czasami z sarkastycznym pazurem, czasami z budującym zrywem), fotografuję, przygotowuję materiały graficzne do nauki języka francuskiego PARYZ Nieznany, prowadzę kilka stron w sieci i kilka profili w mediach społecznościowych – jednym słowem wieloletnia i wciąż kochająca to blogerka i ogarniam to, prowadząc dom i wychowując 4 dzieci.
⠀⠀
Zajmuję się również stylizacją kulinarną.

Prowadzę stronę i grupę na FB na temat diety bezglutenowo – bezmlecznej MODA NA BIO DIETA Bezglutenowa Bezmleczna

 

Razem z Dorotą opracujemy i poprowadzimy dla Ciebie komunikację na Twojego bloga i do mediów społecznościowych, zarówno w języku polskim, jak i – jeżeli akurat tego szukasz w j. francuskim i hiszpańskim (tłumaczenia na hiszpański i francuski). Obie jesteśmy długoletnimi emigrantkami, odpowiednio we Francji i Hiszpanii.

Pozdrawiam serdecznie

Beata Redzimska

Napisz do mnie: beataredz@gmail.com
anavella agencja kreatywna prowadzenie bloga i mediow spolecznosciowych

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowy ebook: TWOJA MARKA NA INSTAGRAMIE

O AUTORZE

Jestem blogerką, emigrantką, poczwórną mamą. Kobietą, która nie jednego w życiu doświadczyła, z niejednego pieca jadła chleb.

Od prawie 20 lat mieszkam na emigracji we Francji, w Paryżu.

Uważam, że emigracja to dobra szkoła życia i wymagająca, choć bardzo skuteczna lekcja pokory. Ale też wewnętrznej siły i zdrowego dystansu do samego siebie i momentami wystawiającej nas na próby codzienności.

Jestem tu po to, by pomóc Ci lepiej pisać, skuteczniej docierać do czytelnika, wywołać większe zaangażowanie w social mediach. Czasami rozśmieszę lub zmotywuję.

Ale równolegle do Vademecum Blogera jestem autorem kilku niezależnych miejsc w sieci.

Ponieważ wiele osób pyta się mnie, jak mimo 4 ciąży i 40 - stki na karku udało mi się zachować linię nastolatki, uruchomiłam kanał na YouTube o zdrowym gotowaniu - bezglutenowo - bezmlecznie.

Znajdziesz mnie również na blogu BeataRed.com i powiązanym z nim Instagramie, gdzie piszę bardziej osobiście o Paryżu i mojej pasji, jaką jest nauka języka francuskiego.

A jeżeli interesują Cię praktyczne porady o tym, jak budować swoją obecność w sieci zapraszam na mój kanał na You Tube z blogowymi tutorialami.

(1) Komentarz

  1. Angelika says:

    Ogromne gratulacje! Bez wątpienia wiele osób skorzysta na współpracy z Tobą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *