VADEMECUM BLOGERA

Słowa, które sam do siebie wypowiadasz: o samym sobie, czy o swoim życiu mają ogromną moc.

SŁOWA, KTÓRE WYPOWIADASZ DO SIEBIE MAJĄ MOC

Słowa, które sam do siebie wypowiadasz: o samym sobie, czy o swoim życiu mają ogromną moc.

Słowa niosą energię.

Energię, która albo:

  • zaraża pozytywnie twój organizm, mówiąc sobie że, że kochasz swoje życie, że kochasz swoją codzienność.
  • Albo która negatywnie dołuje: “Nienawidzę swojego życia. Nienawidzę swojej codzienności.”

A nawet słowa, w których mówisz o sobie coś negatywnego po co czasami, żeby usprawiedliwić pewne swoje działania czy decyzje, twoje ciało odbiera negatywną energię, a twój organizm wpada w taką negatywną spiralę błędnego koła, które dołuje, zamiast dostarczać zastrzyk pozytywnej energii po to, żeby pchać Cię do przodu.

Więc uważaj na słowa, które wypowiadasz sam do samego siebie w zaciszu swojego umysłu. Bo one mają ogromną moc i ogromną siłę: pchającą Cię naprzód albo dołującą.

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowy ebook: TWOJA MARKA NA INSTAGRAMIE

O AUTORZE

Jestem blogerką, emigrantką, poczwórną mamą. Kobietą, która nie jednego w życiu doświadczyła, z niejednego pieca jadła chleb.

Od prawie 20 lat mieszkam na emigracji we Francji, w Paryżu.

Uważam, że emigracja to dobra szkoła życia i wymagająca, choć bardzo skuteczna lekcja pokory. Ale też wewnętrznej siły i zdrowego dystansu do samego siebie i momentami wystawiającej nas na próby codzienności.

Jestem tu po to, by pomóc Ci lepiej pisać, skuteczniej docierać do czytelnika, wywołać większe zaangażowanie w social mediach. Czasami rozśmieszę lub zmotywuję.

Ale równolegle do Vademecum Blogera jestem autorem kilku niezależnych miejsc w sieci.

Ponieważ wiele osób pyta się mnie, jak mimo 4 ciąży i 40 - stki na karku udało mi się zachować linię nastolatki, uruchomiłam kanał na YouTube o zdrowym gotowaniu - bezglutenowo - bezmlecznie.

Znajdziesz mnie również na blogu BeataRed.com i powiązanym z nim Instagramie, gdzie piszę bardziej osobiście o Paryżu i mojej pasji, jaką jest nauka języka francuskiego.

A jeżeli interesują Cię praktyczne porady o tym, jak budować swoją obecność w sieci zapraszam na mój kanał na You Tube z blogowymi tutorialami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *