motywacja

SEKRETY SUKCESU Co odróżnia tych, którzy osiągają sukces, od tych, którzy pozostają w tyle?

SEKRETY SUKCESU Co odróżnia tych, którzy osiągają sukces, od tych, którzy pozostają w tyle?

Co odróżnia tych, którzy osiągają sukces, od tych, którzy pozostają w tyle?

Sekret tkwi w ich zdolności do wychodzenia poza własne ograniczenia, w ciągłym dążeniu do doskonałości i gotowości na nieustanny rozwój…

To właśnie wyróżnia ich spośród tłumu – gotowość do podjęcia wysiłku i ryzyka w imię realizacji swoich marzeń.

Sukces nie jest dziełem przypadku, czy szczęścia. To efekt ciężkiej pracy, poświęcenia, nieustannej chęci doskonalenia się i niestrudzonych wysiłków mimo kolejnych niepowodzeń, porażek. Czasami wręcz wbrew wszystkim i wszystkiemu.

Na drodze do sukcesu musisz być gotowy na walkę i na porażki. Musisz nauczyć się wyciągać z nich wnioski i czerpać siłę do dalszego działania. Zamiast dać się im pogrążyć i stłamsić w sobie wolę walki.

Pamiętaj, że sukces nie jest celem, ale procesem, który odzwierciedla twoją determinację i wytrwałość. Sukces nie przychodzi do tych, którzy czekają. Musisz mieć odwagę marzyć i jeszcze większą odwagę działać.

Nie zatrzymuj się na przeszkodach, lecz ucz się i rozwijaj dzięki nim i idź dalej. To właśnie z trudnych doświadczeń rodzi się prawdziwa siła. No i przede wszystkim nigdy nie trać wiary w siebie i swoje możliwości.

Pamiętaj, że każdy dzień jest nową szansą na osiągnięcie sukcesu. Wystarczy tylko, że w to uwierzysz i będziesz działać z determinacją.

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowy ebook: TWOJA MARKA NA INSTAGRAMIE

O AUTORZE

Jestem blogerką, emigrantką, poczwórną mamą. Kobietą, która nie jednego w życiu doświadczyła, z niejednego pieca jadła chleb.

Od prawie 20 lat mieszkam na emigracji we Francji, w Paryżu.

Uważam, że emigracja to dobra szkoła życia i wymagająca, choć bardzo skuteczna lekcja pokory. Ale też wewnętrznej siły i zdrowego dystansu do samego siebie i momentami wystawiającej nas na próby codzienności.

Jestem tu po to, by pomóc Ci lepiej pisać, skuteczniej docierać do czytelnika, wywołać większe zaangażowanie w social mediach. Czasami rozśmieszę lub zmotywuję.

Ale równolegle do Vademecum Blogera jestem autorem kilku niezależnych miejsc w sieci.

Ponieważ wiele osób pyta się mnie, jak mimo 4 ciąży i 40 - stki na karku udało mi się zachować linię nastolatki, uruchomiłam kanał na YouTube o zdrowym gotowaniu - bezglutenowo - bezmlecznie.

Znajdziesz mnie również na blogu BeataRed.com i powiązanym z nim Instagramie, gdzie piszę bardziej osobiście o Paryżu i mojej pasji, jaką jest nauka języka francuskiego.

A jeżeli interesują Cię praktyczne porady o tym, jak budować swoją obecność w sieci zapraszam na mój kanał na You Tube z blogowymi tutorialami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *