VADEMECUM BLOGERA

Nie bój się porażek – to one Cię wzmacniają.

Nie bój się porażek - to one Cię wzmacniają.

Nie bój się porażek - to one Cię wzmacniają.

Znasz to uczucie, kiedy czujesz, że wszystko się sypie?

To uczucie może być przytłaczające. Ale możesz to zmienić.

Zdaj sobie sprawę, że trudności i porażki są częścią drogi, którą musisz przejść, aby osiągnąć sukces. To właśnie one uczą nas cierpliwości, wytrwałości i dodają nam sił do walki.

Dlatego, gdy pojawią się kolejne przeszkody na Twojej drodze, powiedz sobie, że to nie jest koniec, tylko kolejna szansa, by pokazać, ile naprawdę jesteś wart.

Skup się na swoich celach i idź naprzód.

Nie zatrzymuj się na przeszkodach, tylko idź przez nie. Pamiętaj, że sukces nie przychodzi łatwo, ale każdy krok w stronę Twojego celu jest wart wysiłku.

Pamiętaj, że sukces wymaga czasu i poświęcenia. Nie osiągniesz go w ciągu jednej nocy, ale jeśli będziesz systematycznie pracował nad swoimi celami, będziesz posuwał się naprzód.

Nie daj się zniechęcić porażkom, bo one są tylko chwilowe. Skup się na swoich celach i podejmuj działania, które doprowadzą Cię coraz bliżej do ich realizacji.

Dlatego, gdy pojawią się kolejne przeszkody na Twojej drodze, powiedz sobie, że to nie jest koniec, tylko kolejna szansa, by pokazać, ile naprawdę jesteś wart.

Pamiętaj też, że sukces wcale nie jest tylko kwestią zdolności czy szczęścia, ale przede wszystkim pracy i poświęcenia.

Bądź wytrwały i nie poddawaj się. Uwierz w siebie i w swoje możliwości. Zawsze znajdzie się droga, która możesz próbować pójść, by osiągnąć swój cel. Każda kolejna próba i każde kolejne podejście przybliżają Cię do wymarzonego celu (nawet jeżeli w tym momencie tego nie widzisz, zdasz sobie z tego sprawę, kiedy z dłuższej perspektywy czasu obejrzysz się wstecz za siebie).

Świat jest pełen ludzi, którzy osiągnęli swoje cele, a Ty też możesz być jednym z nich.

Świat jest pełen przykładów ludzi, którzy pokonali trudności i doszli tam, dokąd zmierzali. Czasami wbrew zdrowej logice. A jednak efekt końcowy jest przede wszystkim kwestią samozaparcia i włożonych wysiłków.

Każdy człowiek doświadcza trudności i porażek. Ale właśnie to, jak na nie reagujesz, sprawia, jak docelowo wyglada Twoje życie: biernie siedzisz na pustym peronie i patrzysz na przejeżdżający obok pociąg? Czy jesteś w jego środku?

Nie poddawaj się, nawet jeśli zmiana wydaje się trudna. Czasami zmiana boli, ale zawsze daje szansę na rozwój i osiągnięcie czegoś wspaniałego. Więc nie siedź na pustym peronie, ale wsiądź do pociągu i ruszaj w drogę do swojego celu!

Nie bój się porażki! Zamiast tego, traktuj ją jak lekcję, która ma Cię wzmocnić i pomóc wzrastać na drodze do sukcesu.
Wyzwanie może być trudne, ale gdy pokonasz je, poczujesz się spełniony i dumny z siebie.

Powodzenia

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowy ebook: TWOJA MARKA NA INSTAGRAMIE

O AUTORZE

Jestem blogerką, emigrantką, poczwórną mamą. Kobietą, która nie jednego w życiu doświadczyła, z niejednego pieca jadła chleb.

Od prawie 20 lat mieszkam na emigracji we Francji, w Paryżu.

Uważam, że emigracja to dobra szkoła życia i wymagająca, choć bardzo skuteczna lekcja pokory. Ale też wewnętrznej siły i zdrowego dystansu do samego siebie i momentami wystawiającej nas na próby codzienności.

Jestem tu po to, by pomóc Ci lepiej pisać, skuteczniej docierać do czytelnika, wywołać większe zaangażowanie w social mediach. Czasami rozśmieszę lub zmotywuję.

Ale równolegle do Vademecum Blogera jestem autorem kilku niezależnych miejsc w sieci.

Ponieważ wiele osób pyta się mnie, jak mimo 4 ciąży i 40 - stki na karku udało mi się zachować linię nastolatki, uruchomiłam kanał na YouTube o zdrowym gotowaniu - bezglutenowo - bezmlecznie.

Znajdziesz mnie również na blogu BeataRed.com i powiązanym z nim Instagramie, gdzie piszę bardziej osobiście o Paryżu i mojej pasji, jaką jest nauka języka francuskiego.

A jeżeli interesują Cię praktyczne porady o tym, jak budować swoją obecność w sieci zapraszam na mój kanał na You Tube z blogowymi tutorialami.

(1) Komentarz

  1. Idealny wpis na dziś, przy poniedziałku…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/beatared/public_html/vademecumblogera.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/beatared/public_html/vademecumblogera.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/beatared/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/beatared/public_html/vademecumblogera.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51