VADEMECUM BLOGERA

Marka osobista. Od czego zacząć budowanie swojej marki w sieci?

Marka osobista. Od czego zacząć budowanie swojej marki w sieci?

https://vademecumblogera.pl/marka-osobista-od-czego-zaczac-budowanie-swojej-marki-w-sieci/

 

Od czego zacząć budowanie swojej marki w sieci?

Bo właśnie tyle mówi się o tym, by budować, czy że warto budować swoją markę osobistą. I to nawet paradoksalnie niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem etatowym, czy jesteś przedsiębiorcą czy jesteś freelancerem.

Bo w momencie, kiedy ktoś wpisze w sieci twoje imię nazwisko i wyskoczą mu publikację na dany temat, które pokazują że jesteś ekspertem w danej dziedzinie, a wtedy Ty możesz: wyżej wycenić swoją pracę, swoje produkty, swoje konsultacje i że tak powiem: wszystko to, co robisz nabiera większej wartości.

Bo będąc specjalistą w swojej dziedzinie, będziesz nie tylko łakomym kąskiem dla pracodawcy. Ale też po prostu będziesz mógł wyżej wycenić swoje kompetencje, czyli w tym wypadku czas, który sprzedajesz, czy wymieniasz na pracę etatową.
Ale jeżeli jesteś freelancerem czy przedsiębiorcą w tym momencie budujesz swoją wiarygodność, budujesz największy kapitał XXI wieku, jakim jest zaufanie.

Wszystko to, co przemawia za tym, że nie jesteś firmą krzak, wszystko to, co przemawia za tym, ze jestes kspertem w swojej dziedzinie, wszystko to, co przemawia za tym, że znasz się znasz na tym, co robisz, na tym, co mówisz, że twoje produkty mają pewną wartość, to wszystko podnosi wartość tego, co oferujesz, twoich produktów, twojej pracy, wartość twoich konsultacji…

Więc możesz wyceniać się wyżej. A z drugiej strony możesz również dzięki obecności w sieci, dzięki rozpoznawalności, którą daje ci obecność w sieci możesz docierać szerzej.

No teraz: jaki jest tu punkt wyjścia?

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowy ebook: TWOJA MARKA NA INSTAGRAMIE

O AUTORZE

Jestem blogerką, emigrantką, poczwórną mamą. Kobietą, która nie jednego w życiu doświadczyła, z niejednego pieca jadła chleb.

Od prawie 20 lat mieszkam na emigracji we Francji, w Paryżu.

Uważam, że emigracja to dobra szkoła życia i wymagająca, choć bardzo skuteczna lekcja pokory. Ale też wewnętrznej siły i zdrowego dystansu do samego siebie i momentami wystawiającej nas na próby codzienności.

Jestem tu po to, by pomóc Ci lepiej pisać, skuteczniej docierać do czytelnika, wywołać większe zaangażowanie w social mediach. Czasami rozśmieszę lub zmotywuję.

Ale równolegle do Vademecum Blogera jestem autorem kilku niezależnych miejsc w sieci.

Ponieważ wiele osób pyta się mnie, jak mimo 4 ciąży i 40 - stki na karku udało mi się zachować linię nastolatki, uruchomiłam kanał na YouTube o zdrowym gotowaniu - bezglutenowo - bezmlecznie.

Znajdziesz mnie również na blogu BeataRed.com i powiązanym z nim Instagramie, gdzie piszę bardziej osobiście o Paryżu i mojej pasji, jaką jest nauka języka francuskiego.

A jeżeli interesują Cię praktyczne porady o tym, jak budować swoją obecność w sieci zapraszam na mój kanał na You Tube z blogowymi tutorialami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *