DIY CROCHET, VADEMECUM BLOGERA

Kulisy mojej szydełkowej pracowni.

 

Zapraszam Was dzisiaj w miejsce, w którym relaksuję się i tworzę szydełkowe dekoracje do wystroju wnętrza. Czyli moja pracownia, z której wychodzą coraz to nowe łapacze snów (dream catcher), ale też w ktorej przygotowuję liczne dodatki np. podręczne torebki dla moich kilkulatek. Ale też tę włóczkę wykorzystuję do tego, żeby moje pociechy polubiły tzw “sznurki”. Dlatego zachęcam je do tworzenia kreatywnych DIY z włóczki.

Jak to wygląda u mnie od kulis? Nad czym ostatnio pracuję?

Wszystkie projekty razem z tutorialami, jak coś takiego zrobić pokazuję na moim drugim blogu MODA NA BIO.
Zapraszam do kulis mojej szydełkowej pracowni:

Co nowego ostatnio w niej robiłam?

Seria łapaczy snów z jednego wzoru szydełkowej serwetki

Chciałam pokazać, że w zasadzie, żeby stworzyć serię różnorodnych łapaczy snów wystarczy jeden wyjściowy wzór serwetki, który zatrzymamy na różnych etapach przerabiania:

Oto seria dream catcher – ów, czyli łapaczy snów, które zrobiłam na podstawie tego samego szydełkowego wzoru, ale zatrzymując go kolejno na różnych etapach / rządach.

Łapacz snów z szydełkowej serwetki z frędzelkami.

crochet szydelko

Szydełkowa torebka dla dziewczynki z motywem kokardy.

Bo kobieta, także ta najmniejsza (w rozmiarze mini) odnajduje nieukrywaną przyjemność w kolejnej torebeczce, a już na pewno znajdzie mnóstwo nieodzownych przedmiotów do włożenia do środka. I tu te moje torebeczki okazały się idealnym rozwiązaniem do przenoszenia i do zabierania na spacer pluszowych przytulanek. Oczywiście tu wszystko zależy od wieku.

Ale taką torebeczkę w wersji np do letniej sukienki, albo klasycznej małej czarnej (ale na trochę dłuższym pasku) przygotowałam również dla siebie i służy mi całkiem wdzięcznie.

DIY z dzieckiem – tekturowe ludziki

Bardzo proste DIY do zrobienia z dzieckiem.

Proste, a na pewno dostarczy dużo radości i jeszcze wiecej satysfakcji.

Kiedy mama dzierga i ma zapasy włóczki, takie DIY jest idealnie, by zarazić swoją pociechę sznurkową pasją.

A ja pozdrawiam serdecznie

Beata Redzimska

crochet szydelko

crochet szydelko

crochet szydelko

 

 

crochet szydelko

crochet szydelko

crochet szydelko

crochet szydelko

 

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowy ebook: TWOJA MARKA NA INSTAGRAMIE

O AUTORZE

Jestem blogerką, emigrantką, poczwórną mamą. Kobietą, która nie jednego w życiu doświadczyła, z niejednego pieca jadła chleb.

Od prawie 20 lat mieszkam na emigracji we Francji, w Paryżu.

Uważam, że emigracja to dobra szkoła życia i wymagająca, choć bardzo skuteczna lekcja pokory. Ale też wewnętrznej siły i zdrowego dystansu do samego siebie i momentami wystawiającej nas na próby codzienności.

Jestem tu po to, by pomóc Ci lepiej pisać, skuteczniej docierać do czytelnika, wywołać większe zaangażowanie w social mediach. Czasami rozśmieszę lub zmotywuję.

Ale równolegle do Vademecum Blogera jestem autorem kilku niezależnych miejsc w sieci.

Ponieważ wiele osób pyta się mnie, jak mimo 4 ciąży i 40 - stki na karku udało mi się zachować linię nastolatki, uruchomiłam kanał na YouTube o zdrowym gotowaniu - bezglutenowo - bezmlecznie.

Znajdziesz mnie również na blogu BeataRed.com i powiązanym z nim Instagramie, gdzie piszę bardziej osobiście o Paryżu i mojej pasji, jaką jest nauka języka francuskiego.

A jeżeli interesują Cię praktyczne porady o tym, jak budować swoją obecność w sieci zapraszam na mój kanał na You Tube z blogowymi tutorialami.

(3) Komentarze

  1. Ładnie to wygląda. Chyba takie rzeczy bedą teraz wracać do łask.

  2. Musze zapytać, czy prawdą jest, ze szydełkowanie uspakaja i tonuje nastroje?

  3. A ja myślałam, że tylko blog i informatyka jest twoją pasją, a tu proszę jaka zdolniacha. Bardzo ładnie robisz na szydełku, równiutko, ciekawe pomysły na łapacze snów, torebunie. Super. Ja na szydełku tylko jakieś drobne elementy wyrabiałam do swetrów robionych na drutach, ale to stare dzieje. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *