TUTORIAL: jak uzyskać klimatyczne zdjęcia świąteczne.

Klimatyczne zdjęcia świąteczne

Klimatyczne zdjęcia świąteczne.

Mam dla Was prosty i mega praktyczny hack:

Jeżeli chcielibyście uzyskać klimatyczne zdjęcia świąteczne, polecam nastrojowe filtry w darmowym programie Photoscape X.

Warto pobrać sobie ten program do edycji zdjęć, bo zapewnia podstawowe opcje, jak: przycięcie, przewymiarowanie, edycja naświetlenia i wiele innych opcji edycji.

PHOTOSCAPE X TUTORIAL:

Podstawowe opcje edycji (przewymiarowanie, przycięcie zdjęcia):

znajdziecie je w opcji Editor, a następnie wybierając Edit.

Jeżeli chodzi o edycję parametrów zdjęcia związanych z jego jasnością, naświetleniem, nasyceniem kolorów – możecie pobawić się nimi w opcji Color.

Oprócz tego w opcji Filtr macie spory wybór filtrów, których nasycenie możecie uregulować przesuwając suwakiem.

Opcja Combine – połączenia np dwóch pionowych fotek w poziomą składankę zdjęć.

Teraz, jak dorzucić taki klimatyczny efekt ze światłami.

Znajdziecie go w opcji LIGHT.

Tu możecie wybierać pomiędzy kilkoma wersjami klimatycznego filtra, plus jego opcje w wersji PRO. Jednocześnie regulując suwakiem ich nasycenie.

Przy okazji podrzucam link do pobrania tego programu http://x.photoscape.org/

Wesołych świąt

Pozdrawiam serdecznie

Beata

Opublikowany przez BEATA REDZIMSKA

Jestem blogerką, emigrantką, poczwórną mamą. Kobietą, która nie jednego w życiu doświadczyła, z niejednego pieca jadła chleb. Od prawie 20 lat mieszkam na emigracji we Francji, w Paryżu. Uważam, że emigracja to dobra szkoła życia i wymagająca, choć bardzo skuteczna lekcja pokory. Ale też wewnętrznej siły i zdrowego dystansu do samego siebie i momentami wystawiającej nas na próby codzienności. Jestem tu po to, by pomóc Ci lepiej pisać, skuteczniej docierać do czytelnika, wywołać większe zaangażowanie w social mediach. Czasami rozśmieszę lub zmotywuję. Ale równolegle do Vademecum Blogera jestem autorem kilku niezależnych miejsc w sieci. Ponieważ wiele osób pyta się mnie, jak mimo 4 ciąży i 40 - stki na karku udało mi się zachować linię nastolatki, uruchomiłam kanał na YouTube o zdrowym gotowaniu - bezglutenowo - bezmlecznie. Znajdziesz mnie również na blogu BeataRed.com i powiązanym z nim Instagramie, gdzie piszę bardziej osobiście o Paryżu i mojej pasji, jaką jest nauka języka francuskiego. A jeżeli interesują Cię praktyczne porady o tym, jak budować swoją obecność w sieci zapraszam na mój kanał na You Tube z blogowymi tutorialami.

Dołącz do rozmowy

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowość - KURS - Twój pierwszy produkt online - 39,99 PLN + VAT Odrzuć

Exit mobile version