VADEMECUM BLOGERA

Kiedy inwestujemy w siebie, zdobywamy nowe kompetencje, ale też wzrasta nasza wiara w siebie.

No i właśnie: to jest takie fenomenalne zjawisko, że inwestowanie w samego siebie przynosi korzyści dwukrotne / dwukrotnie.

Dlatego że z jednej strony w momencie, kiedy inwestujemy w siebie zdobywamy nowe kompetencje. No i po prostu mamy, jesteśmy bogatsi o kolejne doświadczenie, umiejętności.

Ale też te umiejętności oczywiście możemy w codziennym życiu i one często przekładają się na, że tak powiem: “brzęczące monety”. Ale też w momencie, kiedy inwestujemy w siebie i zdobywamy nowe kompetencje, nowe umiejętności, wzrasta nasza wiara w siebie.

No a w związku z tym, że może mocniej wierzymy w siebie po pierwsze: odważniej podejmujemy kolejne wyzwania, sięgamy tam, gdzie dotąd nasz wzrok nie sięgał. Ale też wierzymy bardziej w swoje możliwości.

A więc jeżeli na przykład chcielibyśmy wycenić naszą pracę, wyceniamy ją troszeczkę wyżej, podejmujemy się troszeczkę ambitniejszych wyzwań, no i w związku z to przekłada się konkretniej na większe przychody, czyli nie tylko zainwestowaliśmy po to, żeby zdobyć nowe kompetencje, ale po to żeby też uwierzyć w siebie i żeby po prostu sięgać dalej.

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowy ebook: TWOJA MARKA NA INSTAGRAMIE

O AUTORZE

Jestem blogerką, emigrantką, poczwórną mamą. Kobietą, która nie jednego w życiu doświadczyła, z niejednego pieca jadła chleb.

Od prawie 20 lat mieszkam na emigracji we Francji, w Paryżu.

Uważam, że emigracja to dobra szkoła życia i wymagająca, choć bardzo skuteczna lekcja pokory. Ale też wewnętrznej siły i zdrowego dystansu do samego siebie i momentami wystawiającej nas na próby codzienności.

Jestem tu po to, by pomóc Ci lepiej pisać, skuteczniej docierać do czytelnika, wywołać większe zaangażowanie w social mediach. Czasami rozśmieszę lub zmotywuję.

Ale równolegle do Vademecum Blogera jestem autorem kilku niezależnych miejsc w sieci.

Ponieważ wiele osób pyta się mnie, jak mimo 4 ciąży i 40 - stki na karku udało mi się zachować linię nastolatki, uruchomiłam kanał na YouTube o zdrowym gotowaniu - bezglutenowo - bezmlecznie.

Znajdziesz mnie również na blogu BeataRed.com i powiązanym z nim Instagramie, gdzie piszę bardziej osobiście o Paryżu i mojej pasji, jaką jest nauka języka francuskiego.

A jeżeli interesują Cię praktyczne porady o tym, jak budować swoją obecność w sieci zapraszam na mój kanał na You Tube z blogowymi tutorialami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *