Stwórz swój pierwszy produkt online. Zaproszenie na autorski kurs VADEMCUM BLOGERA

Twój pierwszy produkt online. Jeżeli myślisz o opakowaniu swojej wiedzy w formie produktu online, na którym zaczniesz zarabiać, jeżeli myślisz o przeniesieniu swojej działalności do świata online, przygotowałam dla Ciebie podręczny kurs o tym, jak w prosty i niskobudżetowy sposób wypuścić swój pierwszy ebook, albo cały kurs wideo, umieścić go na swojej stronie www opartej o wordpressa (z wykorzystaniem wtyczki WooCommerce) i ruszyć z jego sprzedażą.

Stwórz swój pierwszy produkt online.

To nieprawda, że aby coś zarobić trzeba najpierw mieć pieniądze; trzeba mieć odwagę.

Grant Cardone

Twój pierwszy produkt online.

  • Jeżeli myślisz o opakowaniu swojej wiedzy w formie produktu online, na którym zaczniesz zarabiać.
  • Jeżeli myślisz o przeniesieniu swojej działalności do świata online

Przygotowałam dla Ciebie podręczny kurs o tym, jak w prosty i niskobudżetowy sposób wypuścić swój pierwszy ebook, albo cały kurs wideo, umieścić go na swojej stronie www opartej o wordpressa (z wykorzystaniem wtyczki WooCommerce) i ruszyć z jego sprzedażą.

Nie musisz posiadać żadnych umiejętności technicznych (wszystko, co masz do zrobienia i jak pokażę Ci w osobnych tutorialach).

Nie musisz dysponować jakimkolwiek budżetem. Bo jeżeli już masz bloga w oparciu o wordpressa, ruszysz ze swoim pierwszym produktem online bez angażowania w to dodatkowych kosztów i zrobisz go samodzielnie. A zrobisz to…

Chociażby po to:

  • żeby przetestować swój pomysł na biznes,
  • żeby przetestować zapotrzebowanie na tego typu produkt na rynku,
  • żeby przetestować siebie samego w roli sprzedawcy.

Stwórz swój pierwszy niskobudżetowy kurs online.

Założeniem tego kursu jest to, żeby przy pomocy darmowych narzędzi, posiadając stronę na wordpressie wyklikać swój pierwszy produkt online: czy to ebook, czy kurs wideo i zacząć sprzedawać swoją wiedzę, umiejętności, kompetencje, a jednocześnie ugruntowywać swoją pozycję eksperta w swojej dziedzinie.

Bo przecież wiadomo, że na starcie nie dysponujesz ani dużym budżetem, ani sztabem ludzi, którzy ogarą to wszystko za Ciebie (do tego każdy z nich będąc specjalistą w swojej dziedzinie). To Ty musisz ogarnąć wszystko, wszystkie aspekty Twojego pierwszego produktu i rodzącego się biznesu samodzielnie. Ale wszystko jest dla ludzi.

https://vademecumblogera.pl/produkt/twoj-pierwszy-produkt-online-kurs/

TWÓJ PIERWSZY PRODUKT ONLINE:

  • Jeżeli chcesz wypuścić swój pierwszy produkt online – ebook, albo kurs, ale dotąd przerażały Cię wyzwania techniczne z tym związane.
  • Jeżeli chcesz przenieść swój biznes do internetu i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w formie produktów elektronicznych.
  • Jeżeli chcesz przetestować swój pomysł na biznes, ale na starcie nie dysponujesz dużym budżetem i wszystkim musisz zająć się samodzielnie.
  • Jeżeli nie dysponujesz dużym budżetem i wszystko musisz ogarnąć samodzielnie.

Poprowadzę Cię krok po kroku poprzez narzędzia, przy pomocy których samodzielnie stworzysz swój pierwszy ebook lub swój pierwszy kurs online, skonfigurujesz dla niego stronę sprzedażową i stronę z materiałami kursowymi, umieścisz swój ebook, albo swoje materiały kursowe na swojej platformie na wordpressie i ruszysz ze sprzedażą. 

https://vademecumblogera.pl/stworz-swoj-pierwszy-produkt-online/

Kurs dla tych wszystkich, którzy chcą przekłuć swoją wiedzę, swoje umiejętności, czy swoje dotychczasowe działanie w sieci jako bloger w coś bardziej długofalowego. 

Co przetestowałam u siebie – wypuszczając swój kurs do nauki języka francuskiego na stronie BeataRed.com.

Zapraszam na kurs: Jak stworzyć swój pierwszy produkt online.

Ponieważ będę regularnie dorzucać nowe materiały i aktualizacje do tego kursu, będziesz miał dostęp do nich stały dostęp.

W tym momencie na start tego kursu – jest to dla Ciebie inwestycja w wysokości 49, 19 PLN.

A jeżeli zbierze się więcej osób, planuję ruszyć z grupą – tylko dla kursantów – na Facebooku, w której będziemy się wzajemnie motywować i dzielić doświadczeniem.

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam cieplutko

Beata

To nieprawda, że aby coś zarobić trzeba najpierw mieć pieniądze; trzeba mieć odwagę. Grant Cardone

Wszystko rozbija się o odwagę lub o jej brak. Czy jak to mówią: wszystko czego pragniesz znajduje się po drugiej stronie strachu.

Odwagi – mówię sama sobie i każdemu, komu jest na tym etapie, na którym to właśnie jej jest mu najbardziej potrzeba.

 

Stwórz swój pierwszy produkt online. Stwórz swój pierwszy produkt online. Stwórz swój pierwszy produkt online. Stwórz swój pierwszy produkt online. Stwórz swój pierwszy produkt online. Stwórz swój pierwszy produkt online.

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowy ebook: TWOJA MARKA NA INSTAGRAMIE

More from BEATA REDZIMSKA

Jak przygotować proste grafiki w PicMonkey?

Właściwie miałam pokazać Wam jak przygotować proste grafiki na Pinterest w PicMonkey....
Read More

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *