BANER, BLOGOWANIE, VADEMECUM BLOGERA

KURS Stwórz swój pierwszy produkt online.

VADEMECUM BLOGERA TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH SOCIAL MEDIA

Stwórz swój pierwszy produkt online.

To nieprawda, że aby coś zarobić trzeba najpierw mieć pieniądze; trzeba mieć odwagę.

Grant Cardone

Twój pierwszy produkt online.

 • Jeżeli myślisz o opakowaniu swojej wiedzy w formie produktu online, na którym zaczniesz zarabiać.
 • Jeżeli myślisz o przeniesieniu swojej działalności do świata online

Przygotowałam dla Ciebie podręczny kurs o tym, jak w prosty i niskobudżetowy sposób wypuścić swój pierwszy ebook, albo cały kurs wideo, umieścić go na swojej stronie www opartej o wordpressa (z wykorzystaniem wtyczki WooCommerce) i ruszyć z jego sprzedażą.

Nie musisz posiadać żadnych umiejętności technicznych (wszystko, co masz do zrobienia i jak pokażę Ci w osobnych tutorialach).

Nie musisz dysponować jakimkolwiek budżetem. Bo jeżeli już masz bloga w oparciu o wordpressa, ruszysz ze swoim pierwszym produktem online bez angażowania w to dodatkowych kosztów i zrobisz go samodzielnie. A zrobisz to…

Chociażby po to:

 • żeby przetestować swój pomysł na biznes,
 • żeby przetestować zapotrzebowanie na tego typu produkt na rynku,
 • żeby przetestować siebie samego w roli sprzedawcy.

Stwórz swój pierwszy niskobudżetowy kurs online.

Założeniem tego kursu jest to, żeby przy pomocy darmowych narzędzi, posiadając stronę na wordpressie wyklikać swój pierwszy produkt online: czy to ebook, czy kurs wideo i zacząć sprzedawać swoją wiedzę, umiejętności, kompetencje, a jednocześnie ugruntowywać swoją pozycję eksperta w swojej dziedzinie.

Bo przecież wiadomo, że na starcie nie dysponujesz ani dużym budżetem, ani sztabem ludzi, którzy ogarą to wszystko za Ciebie (do tego każdy z nich będąc specjalistą w swojej dziedzinie). To Ty musisz ogarnąć wszystko, wszystkie aspekty Twojego pierwszego produktu i rodzącego się biznesu samodzielnie. Ale wszystko jest dla ludzi.

https://vademecumblogera.pl/produkt/twoj-pierwszy-produkt-online-kurs/

TWÓJ PIERWSZY PRODUKT ONLINE:

 • Jeżeli chcesz wypuścić swój pierwszy produkt online – ebook, albo kurs, ale dotąd przerażały Cię wyzwania techniczne z tym związane.
 • Jeżeli chcesz przenieść swój biznes do internetu i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w formie produktów elektronicznych.
 • Jeżeli chcesz przetestować swój pomysł na biznes, ale na starcie nie dysponujesz dużym budżetem i wszystkim musisz zająć się samodzielnie.
 • Jeżeli nie dysponujesz dużym budżetem i wszystko musisz ogarnąć samodzielnie.

Poprowadzę Cię krok po kroku poprzez narzędzia, przy pomocy których samodzielnie stworzysz swój pierwszy ebook lub swój pierwszy kurs online, skonfigurujesz dla niego stronę sprzedażową i stronę z materiałami kursowymi, umieścisz swój ebook, albo swoje materiały kursowe na swojej platformie na wordpressie i ruszysz ze sprzedażą. 

https://vademecumblogera.pl/stworz-swoj-pierwszy-produkt-online/

Kurs dla tych wszystkich, którzy chcą przekłuć swoją wiedzę, swoje umiejętności, czy swoje dotychczasowe działanie w sieci jako bloger w coś bardziej długofalowego. 

Co przetestowałam u siebie – wypuszczając swój kurs do nauki języka francuskiego na stronie BeataRed.com.

Zapraszam na kurs: Jak stworzyć swój pierwszy produkt online.

Ponieważ będę regularnie dorzucać nowe materiały i aktualizacje do tego kursu, będziesz miał dostęp do nich stały dostęp.

W tym momencie na start tego kursu – jest to dla Ciebie inwestycja w wysokości 49, 19 PLN.

A jeżeli zbierze się więcej osób, planuję ruszyć z grupą – tylko dla kursantów – na Facebooku, w której będziemy się wzajemnie motywować i dzielić doświadczeniem.

Spis treści:

Narzędzia, w których przygotujesz ebook: Google Docs, Power Point, Libre Office – wytłumaczone krok po kroku.
Po co Ci ebook?

Jak stworzyć swój pierwszy kurs wideo?

Narzędzia, w których przygotujesz materiały wideo: jakie darmowe narzędzia możesz wykorzystać do stworzenia materiału wideo.

Prezentacja w PowerPoint plus OBS, czyli program do nagrywania ekranu komputera. Nagranie głosowe przerobione na wideo – aplikacja Headliner.app

Lumen 5 – narzędzie do robienia filmów.

Spark Adobe – narzędzie do tworzenia nastrojowych clipów.

Narzędzia, w których stworzysz swoje strony: sprzedażowe, strony z materiałami dla Twoich kursantów.

Jakie narzędzia możesz wykorzystać do stworzenia i skonfigurowania strony sprzedażowej, strony z materiałami kursu: Elementor i DIVI (tutoriale, jak działają te narzędzia).

Jednocześnie dla osób, które przystąpia do kursu i chciałyby wypróbować DIVI, chętnie udostępnię na rok moją licencję zakupową, tak żeby mogły popracować na DIVI.

Co powinna zawierać strona sprzedażowa kursu, ebooka, czy po prostu produtku online.

Materiały dodatkowe:

Identyfikacja wizualna dla Twojej marki w sieci, czyli bonus – film – tutorial o świadomym budowaniu identyfikacji wizualnej swojej marki w sieci.

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam cieplutko

Beata

To nieprawda, że aby coś zarobić trzeba najpierw mieć pieniądze; trzeba mieć odwagę. Grant Cardone

Wszystko rozbija się o odwagę lub o jej brak. Czy jak to mówią: wszystko czego pragniesz znajduje się po drugiej stronie strachu.

Odwagi – mówię sama sobie i każdemu, komu jest na tym etapie, na którym to właśnie jej jest mu najbardziej potrzeba.

 

Stwórz swój pierwszy produkt online. Stwórz swój pierwszy produkt online. Stwórz swój pierwszy produkt online. Stwórz swój pierwszy produkt online. Stwórz swój pierwszy produkt online. Stwórz swój pierwszy produkt online.

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowy ebook: TWOJA MARKA NA INSTAGRAMIE

O AUTORZE

Jestem blogerką, emigrantką, poczwórną mamą. Kobietą, która nie jednego w życiu doświadczyła, z niejednego pieca jadła chleb.

Od prawie 20 lat mieszkam na emigracji we Francji, w Paryżu.

Uważam, że emigracja to dobra szkoła życia i wymagająca, choć bardzo skuteczna lekcja pokory. Ale też wewnętrznej siły i zdrowego dystansu do samego siebie i momentami wystawiającej nas na próby codzienności.

Jestem tu po to, by pomóc Ci lepiej pisać, skuteczniej docierać do czytelnika, wywołać większe zaangażowanie w social mediach. Czasami rozśmieszę lub zmotywuję.

Ale równolegle do Vademecum Blogera jestem autorem kilku niezależnych miejsc w sieci.

Ponieważ wiele osób pyta się mnie, jak mimo 4 ciąży i 40 - stki na karku udało mi się zachować linię nastolatki, uruchomiłam kanał na YouTube o zdrowym gotowaniu - bezglutenowo - bezmlecznie.

Znajdziesz mnie również na blogu BeataRed.com i powiązanym z nim Instagramie, gdzie piszę bardziej osobiście o Paryżu i mojej pasji, jaką jest nauka języka francuskiego.

A jeżeli interesują Cię praktyczne porady o tym, jak budować swoją obecność w sieci zapraszam na mój kanał na You Tube z blogowymi tutorialami.

(11) Komentarzy

 1. Lucyna Jankowska says:

  Witaj – zaczynam przygodę z komputerem w sieci pod tytułem ” zarabianie”
  Czy poprowadzisz mnie do sukcesu?

 2. W niedzielę bronię pracy magisterskiej i jak zamknę ten etap, to sięgnę chętnie po ten post, bo coś mi ciekawego po głowie chodzi 🙂

 3. Ostatnio tworzyłam swój sklep internetowy, ale pierwszy, produkt online mam dopiero w planach. Więc możliwe, że Twój kurs będzie dla mnie jak znalazł. 🙂

 4. Jak zwykle pełen profesjonalizm, polecam każdemu blogerowi tutaj zajrzeć.

 5. Z własnego doświadczenie wiem, ze często trzeba czasu i dość dużo promocji, żeby produkt zaczął się sprzedawać. Dlatego nie należy się poddawać:). Pozdrawiam serdecznie!

 6. Rafał says:

  Ja za jakiś czas chcę ruszyć ze swoim ebookiem. Na razie muszę wybadać, czy ktokolwiek go kupi, potem z nim ruszę 🙂

 7. Angelika says:

  Ciekawy pomysł, sama chętnie bym coś stworzyła. Obecna sytuacja pokazuje,że warto mieć dodatkowe źródło dochodu

 8. TosiMama says:

  Doskonały zbiór porad dla osób, które przymierzają się do wypuszczenia swojego pierwszego produktu:)

 9. Właśnie planuję dzielić się moją wiedzą w formie krótkich e-booków… Zobaczymy, co z tego wyjdzie – na razie jestem na etapie porządkowania wiedzy 😀 Pozdrawiam 🙂

 10. Jak w końcu wymyślę, co stworzyć- na pewno wrócę do Ciebie po wiedzę 🙂

 11. Najtrudniej to chyba wymyślić co w tym online produkcie ma być.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *