Jak potwierdzić, że jesteś właścicielem Twojej domeny na Pintereście?

pinterest potwierdz swoja strone na pinterest

Pytaliście się o taki krótki tutorial filmowy, jak potwierdzić swoją stronę WWW na Pintereście?

Jak potwierdzić, że jesteś właścicielem Twojej domeny na Pintereście:

Zapraszam na TUTORIAL:

 

Tutaj, kiedy jesteś zalogowany do swojego konta na PINTEREST

Po pierwsze wchodzisz w Ustawienia (trzy kropeczki u góry),

Edytuj ustawienia i opcja Potwierdź

Tutaj wpisujesz adres swojej witryny z ukośnikiem i klikasz na potwierdź.

 

Przechodzisz do kolejnej planszy, czyli Wybierz opcję potwierdzenia praw.

Co nie jest trudne w momencie kiedy masz na blogu zainstalowaną wtyczkę SEO by YOAST, zakreślasz opcje Dodaj tag Html, pobierasz kod, który został wygenerowany w formacie meta name

Teraz przechodzisz na swoją stronę.

Tutaj możesz wykorzystać wtyczkę SEO by YOAST.

 

A jeżeli jeszcze jej nie masz jej zainstalowanej, warto to zrobić. SEO by Yoast pomaga w ogarnięciu kolejnych wpisów na stronie pod kątem wyszukiwarek. Możesz ją w prosty sposób dodać, wchodząc w zakladke: Wtyczki, Dodaj Nową i tutaj wpisujesz Seo by Yoast w pasku wyszukiwarki.

W momencie, kiedy tą wtyczkę zainstalujesz i włączysz, odnajdziesz jej funkcje w zakładce SEO w panelu bocznym po lewej stronie. Tu wchodzisz do zakładki Społeczności, odnajdujesz zakładkę Pinterest i w specjalnie przewidziane w tym celu pole, wklejasz kod, który otrzymałeś / wygenerowałeś na Pintereście. A następnie zapisujesz zmiany.

Teraz jeszcze musisz wrócić na Pinterest i doprowadzić do końca proces…. Odczekaj chwileczkę – czas potrzebny na potwierdzenie Twoich praw do strony.

Ale generalnie już wkrótce będziesz mógł się cieszyć świeżo zweryfikowaną stroną na Pintereście.

Kiedy cały proces weryfikacji zostanie pomyślnie zakończony na Twoim pinterestowym profilu w zakładce Ustawienia, Potwierdź witrynę powinieneś zobaczyć adres Twojej strony z zielonym potwierdzającym haczykiem.

Gotowe.

A ja pozdrawiam serdecznie Beata

Opublikowany przez BEATA REDZIMSKA

Jestem blogerką, emigrantką, poczwórną mamą. Kobietą, która nie jednego w życiu doświadczyła, z niejednego pieca jadła chleb. Od prawie 20 lat mieszkam na emigracji we Francji, w Paryżu. Uważam, że emigracja to dobra szkoła życia i wymagająca, choć bardzo skuteczna lekcja pokory. Ale też wewnętrznej siły i zdrowego dystansu do samego siebie i momentami wystawiającej nas na próby codzienności. Jestem tu po to, by pomóc Ci lepiej pisać, skuteczniej docierać do czytelnika, wywołać większe zaangażowanie w social mediach. Czasami rozśmieszę lub zmotywuję. Ale równolegle do Vademecum Blogera jestem autorem kilku niezależnych miejsc w sieci. Ponieważ wiele osób pyta się mnie, jak mimo 4 ciąży i 40 - stki na karku udało mi się zachować linię nastolatki, uruchomiłam kanał na YouTube o zdrowym gotowaniu - bezglutenowo - bezmlecznie. Znajdziesz mnie również na blogu BeataRed.com i powiązanym z nim Instagramie, gdzie piszę bardziej osobiście o Paryżu i mojej pasji, jaką jest nauka języka francuskiego. A jeżeli interesują Cię praktyczne porady o tym, jak budować swoją obecność w sieci zapraszam na mój kanał na You Tube z blogowymi tutorialami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowość - KURS - Twój pierwszy produkt online - 39,99 PLN + VAT Odrzuć

Exit mobile version