Dlaczego warto mieć formularz kontaktowy na blogu?

Dobrze jest umieścić na blogu formularz kontaktowy. Tak będzie wyglądało bardziej profesjonalnie. Możesz stworzyć pod niego oddzielną stronę lub załączyć do strony “O Mnie”.  

Oto bardzo prosty sposób na zrobienie formularza kontaktowego dla Twojego bloga.

 • Opracuj swój  własny formularz kontaktowy. Wybierz odpowiednie rubryki (co osoba, która będzie chciała się z Tobą skontaktować, ma wpisać: imię, mail).

 • Podaj Twoj adres mailowy, na ktory chcesz otrzymywac wiadomosci.

 • Teraz musisz udowodnić, że nie jesteś robotem. Następnie kliknij na CREATE FORMULAR.

 • Otrzymasz kod HTML Twojego formularza do skopiowania

 • Zaloguj sie do Bloggera. Kliknij na Strony. Musisz dodać nową stronę statyczną pod Formularz kontaktowy. Możesz nazwać ją KONTAKT.

 • Teraz stwórz nową stronę.  W tym celu kliknij na Nowa strona.
 • Jeżeli już utworzyłeś nową stronę, kliknij na ikonkę HTML. W tresci strony wklej pobrany kod HTML. Zapisz. Zajrzyj na bloga, by podziwiać Twój nowy formularz kontaktowy.

 • U mnie wyglada on tak:

Powodzenia. I obfitej korespondencji. A jezeli chcecie napisać coś do mnie, wiecie, gdzie znaleźć odpowiedni formularz. Jeżeli będę potrafila, to chętnie pomogę.  Pozdrawiam serdecznie Beata

Enregistrer

Enregistrer

Enregistrer

Enregistrer

Enregistrer

Opublikowany przez BEATA REDZIMSKA

Jestem blogerką, emigrantką, poczwórną mamą. Kobietą, która nie jednego w życiu doświadczyła, z niejednego pieca jadła chleb. Od prawie 20 lat mieszkam na emigracji we Francji, w Paryżu. Uważam, że emigracja to dobra szkoła życia i wymagająca, choć bardzo skuteczna lekcja pokory. Ale też wewnętrznej siły i zdrowego dystansu do samego siebie i momentami wystawiającej nas na próby codzienności. Jestem tu po to, by pomóc Ci lepiej pisać, skuteczniej docierać do czytelnika, wywołać większe zaangażowanie w social mediach. Czasami rozśmieszę lub zmotywuję. Ale równolegle do Vademecum Blogera jestem autorem kilku niezależnych miejsc w sieci. Ponieważ wiele osób pyta się mnie, jak mimo 4 ciąży i 40 - stki na karku udało mi się zachować linię nastolatki, uruchomiłam kanał na YouTube o zdrowym gotowaniu - bezglutenowo - bezmlecznie. Znajdziesz mnie również na blogu BeataRed.com i powiązanym z nim Instagramie, gdzie piszę bardziej osobiście o Paryżu i mojej pasji, jaką jest nauka języka francuskiego. A jeżeli interesują Cię praktyczne porady o tym, jak budować swoją obecność w sieci zapraszam na mój kanał na You Tube z blogowymi tutorialami.

Dołącz do rozmowy

16 komentarzy

 1. Ehh zrobiłam wszystko tak jak napisaliście a formularzu nie ma, To samo z widgetem – you might also like … tez nie działa, gdyż wyświetla się puste okienko zamiast kodu html w nim ;(

 2. Ok cofam to, udało się zrobić kontakt 😉 Jednak widget you might also like nadal nie chce się pokazać…. Nie można tego zrobic inaczej niz przez linkwithin?

 3. Niestety u mnie nie działa 🙁 Zrobiłam wszystko zgodnie z instrukcją jednak po włączeniu “kontakt” na blogu nic się nie pojawia.. jedynie napis “foxyform”. Pierwsze co mi się nie udało 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się na newsletter i zgarnij praktyczny ebook o Instagramie

X

Nowość - KURS - Twój pierwszy produkt online - 39,99 PLN + VAT Odrzuć

Exit mobile version