Jak zdobyć followersów na instagramie? Aplikacje na Instagrama

 

Szczęście składa się z drobnych chwil, które zdarzają się codziennie.

Niestety, choć zdarzają się codziennie nie zawsze zwracamy na nie uwagę. Dopiero kiedy coś nieprzewidzianego wywróci do góry nogami naszą codzienną rutynę uświadamiamy sobie jak bardzo nam ich brakuje. A to właśnie te spokojne banalne chwile wnoszą tyle radości w nasze życie. Dotarło do mnie, kiedy musiałam spędzić kilka dni w szpitalu przy chorym dziecku. Wtedy zdałam sobie sprawę jak bardzo  przywiązuję się do drobiazgów. Uświadomiłam sobie te wszystkie drobne rzeczy, które lubię robić i które dają mi tyle radości i pozytywnej energii na codzień. Obiecałam sobie, że odtąd będę delektować się nimi jeszcze bardziej. Bo jak to mówi mądrość z Talmudu :

Każdy będzie rozliczony ze wszystkich dozwolonych przyjemności, którymi nie potrafił się cieszyć.

Kilka takich ulotnych chwil uchwyconych w ramach wyzwania u  Kameralnej.

Przy okazji chciałam polecić Wam fajny wpis Doroty (kameralnej) o aplikacjach na Instagram. Przyznam się, że potrafią odmienić zwykłe fotki. Moje ulubione to:

Kogo warto śledzić na Instagramie? 

Dwa wpisy moich ulubionych blogerek o tym, kogo ich zdaniem warto śledzić na Instagramie (kilka dobrych adresów, czyli fajna porcja inspiracji):

Jako, że jestem nowa na Instagramie pewnie jeszcze niewiele ciekawych rzeczy mogę Wam na jego temat powiedzieć. Moje 2 odkrycia:

Jak w prosty sposób przerzucać zdjęcia bezpośrednio z Instagrama na bloga

Dowiedziałam się od Ani. Po prostu wchodzicie na wybrane zdjęcie na Waszym instagramowym profilu, odnajdujecie 3 kropeczki na dole, klikacie na nie, pojawia się słowo Embed, klikacie na nie i macie gotowy kod do pobrania i wklejenia w dowolnym miejscu w poście. Pamiętajcie przy tym, że aby go wkleić musicie przełączyć się na tryb HTML (u góry w lewym rogu, gdy jesteście  w edycji postu).

Filtry na Instagrama to fajna zabawa

Candy Camera oferuje wiele cukierkowatych (delikatnych) filtrów. Możecie również dorzucić w niej efekty świetlne, gwiazdki, bokeh. To może być bardzo przydatne przy obróbce zdjęć gwiazdkowych czy noworocznych.

Photo Grid daje Wam sporo możliwości edycji począwszy od tworzenia galerii, doklejania napisów, obramowań i innych bajerów. Trochę zaszalałam sobie z nim w tej fotce. Co wcale nie znaczy, że uważam ją za szczególnie udaną. Ale co tam.. Pokazuję ją ku przestrodze. Lepsze jest wrogiem dobrego.

Pozdrawiam serdecznie

Beata

Enregistrer

Enregistrer

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowy ebook: TWOJA MARKA NA INSTAGRAMIE

More from BEATA REDZIMSKA

Budowanie marki osobistej na przykładzie francuskich polityków.

Czego możemy nauczyć się od polityków o budowaniu własnej marki i wizerunku?...
Read More

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *