Do zarabiania potrzebna jest ODWAGA. Zarabianie w blogowaniu versus zarabianie w nieruchomościach

Do zarabiania potrzebna jest ODWAGA. Zarabianie w blogowaniu versus zarabianie w nieruchomościach

Czyli o tym, jak zmieniam swój sposób myślenia. 

 
Książka Granta Cardone: „Obsesja, albo przeciętność”. A w niej jedno zdanie, które bardzo mocno zadziałało mi na wyobraźnię:

To nieprawda, że aby coś zarobić, trzeba najpierw mieć pieniądze; trzeba mieć odwagę. Grant Cardone

Tak, bo trzeba mieć odwagę. Punktem wyjścia i punktem wspólnym wielu osób, które zarabiają na tym, co robią jest to, że mają odwagę.

Wszystko zaczyna się od odwagi, a nie od siedzenia cicho w kącie, bo okazje same człowieka znajdą.

Czasami tak… Ale tylko, gdy człowiek ma odwagę im pomóc.

Wszystko zaczyna się od odwagi, od odwagi pokazania samego siebie, od wiary w swoje możliwości.

Odwaga i wiara w siebie – one wzajemnie się napędzają. 

Opublikowany przez BEATA REDZIMSKA

Jestem blogerką, emigrantką, poczwórną mamą. Kobietą, która nie jednego w życiu doświadczyła, z niejednego pieca jadła chleb. Od prawie 20 lat mieszkam na emigracji we Francji, w Paryżu. Uważam, że emigracja to dobra szkoła życia i wymagająca, choć bardzo skuteczna lekcja pokory. Ale też wewnętrznej siły i zdrowego dystansu do samego siebie i momentami wystawiającej nas na próby codzienności. Jestem tu po to, by pomóc Ci lepiej pisać, skuteczniej docierać do czytelnika, wywołać większe zaangażowanie w social mediach. Czasami rozśmieszę lub zmotywuję. Ale równolegle do Vademecum Blogera jestem autorem kilku niezależnych miejsc w sieci. Ponieważ wiele osób pyta się mnie, jak mimo 4 ciąży i 40 - stki na karku udało mi się zachować linię nastolatki, uruchomiłam kanał na YouTube o zdrowym gotowaniu - bezglutenowo - bezmlecznie. Znajdziesz mnie również na blogu BeataRed.com i powiązanym z nim Instagramie, gdzie piszę bardziej osobiście o Paryżu i mojej pasji, jaką jest nauka języka francuskiego. A jeżeli interesują Cię praktyczne porady o tym, jak budować swoją obecność w sieci zapraszam na mój kanał na You Tube z blogowymi tutorialami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowość - KURS - Twój pierwszy produkt online - 39,99 PLN + VAT Odrzuć

Exit mobile version