LIFESTYLE, motywacja

Codzienna poracja motywacji, dla tych, którzy szukają dobrego powodu, by być szczęśliwym.

Obejrzyjcie to video. Zrobione przez 8 młodych kreatywnych ludzi z Iranu. Potrzebowali na nie 8 godzin i telefonu IPHONE 5S. Co przedstawia? Dobrą zabawę w gronie przyjaciół (z lekkim przymrużeniem oka) w rytm piosenki Happy Pharella Williamsa.

“Happy was an excuse to be happy. Hope it put a smile on your face. We enjoyed every second of making it.”

Tak napisali jego twórcy na końcowej planszy. Mi samej to video dostarczyło kilku błogich chwil beztorskiego rozluźnienia i szeroki uśmiech od ucha do ucha.

A wiecie jaką nagrodę otrzymali za nie jego twórcy?

Po 91 batów każdy i po 6 miesięcy więzienia (póki co wyrok w zawieszeniu). Ale irańskie wiezienie to nie sanatorium. Nie każdy wychodzi z niego żywy.

Czy jeszcze macie ochotę psioczyć na tych naszych wiecznie nieudolnych polityków, na demokrację, na autobus, który znowu uciekł z przed nosa i jeszcze do tego ochlapał, na tyranizującego szefa, na wścibską sąsiadkę. No i w ogóle na czym świat stoi, na cały ten brak perspektyw i szarą rzeczywistość?

Może warto pomysleć o tym na dobry początek deszczowej jesieni?

Pozdrawiam serdecznie

Beata

codzienna porcja motywacji

 

https://www.facebook.com/vademecumblogerahttps://twitter.com/HARDASKAhttps://plus.google.com/113589991481358500540/postshttp://www.pinterest.com/hardaska/

 

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowy ebook: TWOJA MARKA NA INSTAGRAMIE

O AUTORZE

Jestem blogerką, emigrantką, poczwórną mamą. Kobietą, która nie jednego w życiu doświadczyła, z niejednego pieca jadła chleb.

Od prawie 20 lat mieszkam na emigracji we Francji, w Paryżu.

Uważam, że emigracja to dobra szkoła życia i wymagająca, choć bardzo skuteczna lekcja pokory. Ale też wewnętrznej siły i zdrowego dystansu do samego siebie i momentami wystawiającej nas na próby codzienności.

Jestem tu po to, by pomóc Ci lepiej pisać, skuteczniej docierać do czytelnika, wywołać większe zaangażowanie w social mediach. Czasami rozśmieszę lub zmotywuję.

Ale równolegle do Vademecum Blogera jestem autorem kilku niezależnych miejsc w sieci.

Ponieważ wiele osób pyta się mnie, jak mimo 4 ciąży i 40 - stki na karku udało mi się zachować linię nastolatki, uruchomiłam kanał na YouTube o zdrowym gotowaniu - bezglutenowo - bezmlecznie.

Znajdziesz mnie również na blogu BeataRed.com i powiązanym z nim Instagramie, gdzie piszę bardziej osobiście o Paryżu i mojej pasji, jaką jest nauka języka francuskiego.

A jeżeli interesują Cię praktyczne porady o tym, jak budować swoją obecność w sieci zapraszam na mój kanał na You Tube z blogowymi tutorialami.

(17) Komentarzy

 1. ekstra 🙂 🙂 🙂 ja dzisiaj tak zaspana ,że szukam czegoś ,aby wrócić do świata żywych- serio- szukam dziś inspiracji jak nigdy dotąd…..uff ciężko, ale iskierka jest 🙂 pozdrawiam:)

 2. ale co Ty piszesz??? jakie 6 miesięcy w zawieszeniu?? kto??

 3. Anonymous says:

  Dziekuje! Tego mi bylo potrzeba! Jestes wspaniala blogerka i gratuluje Ci tyle wytrwalosci w pracy, za tyle pomyslow i za podtrzymywanie mnie w dobrym humorze! 😀

 4. Niesamowita historia z tymi Irańczykami! Ale filmik zrobili fantastyczny. W ogóle Irańczycy mają chyba do tego talent.
  Ojej, Beato! Jak ten blog teraz ładnie wygląda!
  Pozdrawiam serdecznie.

 5. Podzielam Twoje zdanie – cieszmy się z tego, co mamy 🙂 Pozdrawiam!

 6. To fakt, narzekając na cały świat dokoła, nie doceniamy tego, co mamy, traktując to jak coś oczywistego. A to nie zawsze i nie wszędzie jest tak oczywiste.

 7. Fajny wpis. Jestem tego samego zdania, trzeba się cieszyć z tego co się ma. Zawsze może być gorzej.

  Pozdrawiam

 8. Życie jest zbyt krótkie na narzekanie 🙂

 9. Zdecydowanie, człowiek często nie dostrzega tego, co ma. I widzi tylko swoje problemy. Pomimo tego, że jesteśmy istotami stadnymi, to jednak dalej w mniejszym lub większym stopniu egocentrycznymi. I tak naprawdę nie wiem, czy to źle czy dobrze… Na pewno szkodzimy sobie i ludziom w naszym otoczeniu złym nastawieniem, ciągłym marudzeniem, jak to nam źle i niedobrze. Gorzej, jak nic nie zrobimy z tym, żeby jakoś to swoje życie ulepszyć…

 10. Filmik świetny, bardzo szkoda, że autorów spotkała za niego taka kara:(

 11. You made my day 🙂
  Ale historia wstrząsająca, trzeba przyznać…

 12. Lepiej się czujemy jak sobie ponarzekamy w towarzystwie, ja mam dwa rodzaje koleżanek…od narzekania i te, które cieszą się życiem ( tych pierwszych jest zdecydowanie więcej )

 13. Do dziś nie wiem czego złego dopatrzyli się w tym filmiku stróże prawa, aż strach komentować to video.

 14. słyszałam o tym..ja dziś nie mam totalnie ochoty na nic..jestem świeżo po premierze filmu Miasto 44 i nic od dawna tak na mnie nie wpłynęło…ciężko mi wrócić do rzeczywistości z jej błahymi problemami..

 15. świetna “nagroda”…
  widzę zmiany na blogu 🙂 bardzo pozytywne 🙂

 16. ojej ale mega pozytywni 🙂 ja dziś też mega zakręcona biegam i meble przestawiam 🙂

 17. Filmik fajny ale nagroda już nie….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *