Bo to jest taki paradoks tej sytuacji, ale…

Kryzys w niektórych sytuacjach może okazać się największą szansą, jaka spotyka nas w naszym życiu.

Kryzys – w znaczeniu trudna sytuacja, wyzwanie, która zmusza nas do zmiany, czy do przeorganizowania naszego życia, do wyjścia ze strefy komfortu, stanięcia oko w oko z wyzwaniem i stawienia mu czoła, zamiast chowania się gdzieś po kątach.

No i wtedy okazuje się, że jesteśmy w stanie zrobić więcej niż o to siebie samych podejrzewaliśmy, że jesteśmy zdolni do rzeczy, o których siebie nie podejrzewaliśmy, że po prostu możemy coś zrobić, jeżeli tylko życie popchnie nas i nie zostawi możliwości odwrotu.

Tak więc czasami właśnie najlepsze okazje pojawiają się w naszym życiu w przebraniu problemów.

Pozdrawiam serdecznie

Beata Redzimska

Opublikowany przez BEATA REDZIMSKA

Jestem blogerką, emigrantką, poczwórną mamą. Kobietą, która nie jednego w życiu doświadczyła, z niejednego pieca jadła chleb. Od prawie 20 lat mieszkam na emigracji we Francji, w Paryżu. Uważam, że emigracja to dobra szkoła życia i wymagająca, choć bardzo skuteczna lekcja pokory. Ale też wewnętrznej siły i zdrowego dystansu do samego siebie i momentami wystawiającej nas na próby codzienności. Jestem tu po to, by pomóc Ci lepiej pisać, skuteczniej docierać do czytelnika, wywołać większe zaangażowanie w social mediach. Czasami rozśmieszę lub zmotywuję. Ale równolegle do Vademecum Blogera jestem autorem kilku niezależnych miejsc w sieci. Ponieważ wiele osób pyta się mnie, jak mimo 4 ciąży i 40 - stki na karku udało mi się zachować linię nastolatki, uruchomiłam kanał na YouTube o zdrowym gotowaniu - bezglutenowo - bezmlecznie. Znajdziesz mnie również na blogu BeataRed.com i powiązanym z nim Instagramie, gdzie piszę bardziej osobiście o Paryżu i mojej pasji, jaką jest nauka języka francuskiego. A jeżeli interesują Cię praktyczne porady o tym, jak budować swoją obecność w sieci zapraszam na mój kanał na You Tube z blogowymi tutorialami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowość - KURS - Twój pierwszy produkt online - 39,99 PLN + VAT Odrzuć

Exit mobile version