By zarabiać więcej, zdobądź się na odwagę i zmierz się z sabotującymi przekonaniami.

By zarabiać więcej, zdobądź się na odwagę i zmierz się z sabotującymi przekonaniami.

https://vademecumblogera.pl/by-zarabiac-wiecej-zdobadz-sie-na-odwage-i-zmierz-sie-z-sabotujacymi-przekonaniami/

 

To nieprawda, że aby coś zarobić, trzeba najpierw mieć pieniądze; trzeba mieć odwagę. Grant Cardone

Powoli zmieniam swój sposób myślenia i … że tak powiem przejrzałam na oczy:

Zarabiają Ci, którzy po prostu mają odwagę powiedzieć- zobacz potrafię to zrobić, mogę Ci w tym pomóc, znam się na tym.

Czy chociażby ci – i to jest dużo łatwiejsza opcja i mniej wymagające wyzwanie Ci, którzy choć boją się, pokazują to, co robią na codzień, jak to mawia Marcin Osman:

 

– jeżeli nie czujesz się jeszcze ekspertem, czy człowiekiem, który odniósł w tym sukces, że rozgłaszać to wszem i wobec na wszelkich możliwych kanałach – to chociażby dokumentuj to, co robisz. I już część osób będzie postrzegac Cię jako ta osobę, która coś fajnego wie, która jest przynajmniej o kilka kroków dalej.

Opublikowany przez BEATA REDZIMSKA

Jestem blogerką, emigrantką, poczwórną mamą. Kobietą, która nie jednego w życiu doświadczyła, z niejednego pieca jadła chleb. Od prawie 20 lat mieszkam na emigracji we Francji, w Paryżu. Uważam, że emigracja to dobra szkoła życia i wymagająca, choć bardzo skuteczna lekcja pokory. Ale też wewnętrznej siły i zdrowego dystansu do samego siebie i momentami wystawiającej nas na próby codzienności. Jestem tu po to, by pomóc Ci lepiej pisać, skuteczniej docierać do czytelnika, wywołać większe zaangażowanie w social mediach. Czasami rozśmieszę lub zmotywuję. Ale równolegle do Vademecum Blogera jestem autorem kilku niezależnych miejsc w sieci. Ponieważ wiele osób pyta się mnie, jak mimo 4 ciąży i 40 - stki na karku udało mi się zachować linię nastolatki, uruchomiłam kanał na YouTube o zdrowym gotowaniu - bezglutenowo - bezmlecznie. Znajdziesz mnie również na blogu BeataRed.com i powiązanym z nim Instagramie, gdzie piszę bardziej osobiście o Paryżu i mojej pasji, jaką jest nauka języka francuskiego. A jeżeli interesują Cię praktyczne porady o tym, jak budować swoją obecność w sieci zapraszam na mój kanał na You Tube z blogowymi tutorialami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowość - KURS - Twój pierwszy produkt online - 39,99 PLN + VAT Odrzuć

Exit mobile version