Jak dalej wygłupiam się w konkursie na Bloga Roku ? Jak nauczyć tatę wysyłać sms-y ?

No dobra, miałam usiąść i napisać (a raczej przepisać) post z tutorialem: „Jak zaoszczędzić czas na Facebooku?”. A tymczasem usiadłam do Facebooka. Wszyscy tylko o konkursie na Bloga Roku. I licho mnie podkusiło : zajrzałam gdzie jestem. Widzę, że idę jak burza (w cudzysłowiu, a może nie). Od wczoraj przeskoczyłam z 25 strony (nie pozycji) na 19-stą stronę (nie pozycję). 

Jesteście kochani. Kocham Was. Ogromne dzięki. 

Nawet nie wiecie jaki to dla mnie długoletniej emigrantki tęskniącej za krajem – balsam na serce. No i dodało mi to skrzydeł. 

Pal diabli, że przypaliłam obiad. Dało się go zjeść. Siedzę na Facebooku i dwoję się i troję, by Was rozśmieszyć, a może wzruszyć, by zdobyć może jeszcze jeden malutki, malusieńki głos. Każdy głos jest dla mnie na wagę złota. 
 
Wiecie co pierwszy raz robię taką « kampanię » (w cudzysłowiu). I pierwszy raz tak dobrze się bawię na Facebooku. Mam nadzieję, że nie kosztem Waszych nerwów. Przeczekacie to ? Jeszcze tylko kilka dni. Do 10 lutego, do 12-stej. Proszę o wyrozumiałość i malutki głos.


Sama niestety nie mogę zagłosować na moje ulubione blogi. To minus dla organizatorów. Zapomnieli o emigrantach, a przecież wielu z nas pisze blogi. A może to i lepiej, bo tak bym wierciła dziurę w brzuchu wszystkim francuskim znajomym. Polskich niestety po latach na emigracji mam niewielu. Pozostaje mój tata, ale ten nie umie wysyłać sms-ów. No i masz babo placek. Wyżywam się na Facebooku. I to jeszcze jak. 
Pozdrawiam serdecznie BeataJeżeli pomogłam, zaciekawiłam lub rozbawiłam proszę polub mnie na FB:

Beata Redzimska Vademecum Blogera
Beata Redzimska

Zapisz się na Newsletter

More from BEATA REDZIMSKA

Kiedy blokuje Cię perfekcjonizm….

Dzisiaj opowiem Wam historię. Ta historia bardzo mocno podziałała mi na wyobraźnię....
Read More

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *