Jak dalej wygłupiam się w konkursie na Bloga Roku ? Jak nauczyć tatę wysyłać sms-y ?

No dobra, miałam usiąść i napisać (a raczej przepisać) post z tutorialem: „Jak zaoszczędzić czas na Facebooku?”. A tymczasem usiadłam do Facebooka. Wszyscy tylko o konkursie na Bloga Roku. I licho mnie podkusiło : zajrzałam gdzie jestem. Widzę, że idę jak burza (w cudzysłowiu, a może nie). Od wczoraj przeskoczyłam z 25 strony (nie pozycji) na 19-stą stronę (nie pozycję). 

Jesteście kochani. Kocham Was. Ogromne dzięki. 

Nawet nie wiecie jaki to dla mnie długoletniej emigrantki tęskniącej za krajem – balsam na serce. No i dodało mi to skrzydeł. 

Pal diabli, że przypaliłam obiad. Dało się go zjeść. Siedzę na Facebooku i dwoję się i troję, by Was rozśmieszyć, a może wzruszyć, by zdobyć może jeszcze jeden malutki, malusieńki głos. Każdy głos jest dla mnie na wagę złota. 
 
Wiecie co pierwszy raz robię taką « kampanię » (w cudzysłowiu). I pierwszy raz tak dobrze się bawię na Facebooku. Mam nadzieję, że nie kosztem Waszych nerwów. Przeczekacie to ? Jeszcze tylko kilka dni. Do 10 lutego, do 12-stej. Proszę o wyrozumiałość i malutki głos.


Sama niestety nie mogę zagłosować na moje ulubione blogi. To minus dla organizatorów. Zapomnieli o emigrantach, a przecież wielu z nas pisze blogi. A może to i lepiej, bo tak bym wierciła dziurę w brzuchu wszystkim francuskim znajomym. Polskich niestety po latach na emigracji mam niewielu. Pozostaje mój tata, ale ten nie umie wysyłać sms-ów. No i masz babo placek. Wyżywam się na Facebooku. I to jeszcze jak. 
Pozdrawiam serdecznie BeataJeżeli pomogłam, zaciekawiłam lub rozbawiłam proszę polub mnie na FB:

Beata Redzimska Vademecum Blogera
Beata Redzimska

Zapisz się na Newsletter

More from BEATA REDZIMSKA

Choroby jelit. Zdrowie zaczyna się w jelitach.

Czy wiecie, że moglibyśmy uniknąć 80% naszych dolegliwości zdrowotnych robiąc porządki w...
Read More

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *