Czy warto brać udział w konkursie na Bloga Roku ?
Dlaczego zgłosiłam się do konkursu na Bloga Roku ?


No dobra, biję się w piersi, zrobiłam to pod wpływem impulsu chwili i bez wytykania palcami …

To wszystko przez Teresę. 

A może powinnam napisać za Teresą  „Dlaczego wygłupiam się i biorę udział w konkursie na Bloga Roku?” Ale ten tytuł jest już zajęty. Ha ha ha. 

Robię to tylko dlatego i dlatego piszę, że to przez Teresę, bo właśnie Teresa rok temu narobiła mi apetytu stwierdzając, że od udziału w konkursie zrobił się jej większy ruch na blogu. 

Czy warto brać udział w konkursie na Bloga Roku?

Biorę udział by to przetestować. Dlatego umówmy się: Nie pytajcie się mnie jak wielkie zero głosów zebrałam. Ja w zamian przetestuję na sobie i powiem Wam co na tym zyskałam i czy przełożyło się to na większy ruch na blogu.
Nie śmię jednak prosić Was o głosy. Oczywiście sprawiłyby mi one ogromną przyjemność i zarazem niespodziankę. Jednak to wymaga wysłania płatnego sms-a (rozumiem ten ból), z którego dochód z leci do fundacji Dzieci Niczyje.

Jakikolwiek będzie wynik głosowania i jakiekolwiek wielkie zero oddanych na mnie głosów, będę pisać dalej. Po prostu kocham blogowanie. Daje mi to tyle kreatywnej energii. Blog jest moim okienkiem na świat. Dzięki blogowaniu poznałam wiele inspirujących osób i mam nadzieję poznać jeszcze więcej. Więc dalej z entuzjazmem przodownika pracy będę pchać ten wózek. Wóz czy przewóz.
 
Pozdrawiam Was serdecznie


Tym sposobem powstał rekordowy, bo najkrótszy wpis na tym blogu. Pierwszy raz w porę ugryzłam się w język i się nie rozgadałam, ale jeszcze mnie korci by coś dopisać.

Miłego dnia.

Beata

Beata Redzimska Vademecum Blogera
Beata Redzimska

Zapisz się na Newsletter

More from BEATA REDZIMSKA

Jak promować bloga? 5 prostych działań marketingowych, które powtarzane regularnie, generują ruch.

Każde zadanie można rozłożyć na krótkie, proste do pokierowania odcinki. A najdłuższą...
Read More

12 komentarzy

  • W tym roku wyjątkowo dużo znajomych blogów startuje w tym konkursie. Jako, że na razie oddałam tylko jeden głos, to drugi oddaję na Ciebie, bo wiesz, że Cię lubię 😀

  • Ja też zagłosuję. Pomogłaś mi, gdy miałam problemy z konfiguracją bloga na blogspocie i co bardzo miłe z Twojej strony , odpowiedziałaś na moją wiadomość meailową z rzeczowa odpowiedzią co i jak krok po kroku. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Gosia. Co do samego startu, to uważam Twoją decyzję za rozsadną i uzasadnioną. Twój blog jest świetny i bardzo przydatny. Ja osobiście nie startuję , bo zwyczajnie uważam, ze nie mam żadnych szans z moim blogiem kulinarnym. Tyle tego jest, a tu liczą się też koneksje. Ludzie się znaja z warsztatów, w których ja nie uczestniczę ( we Wrocławiu nie ma takowych), polecają blogi swoich znajomych, którzy startują w konkursie na fejsie instagramie, czy nawet na twiterze. Pozdrawiam Gosia

    • Gosiu dziękuję serdecznie. To prawda, że blogosferę ogarnęło szaleństwo związane z tym konkursem. I trochę to na zasadzie ilu mam fajnych znajomych i od kogo wydębnię sms- a, niestety. Jesteś pewna, że we Wrocławiu nie ma warsztatów, przecież to takie duże miasto? Pozdrawiam serdecznie Beata

  • Masz mój głos – nawet nie dlatego, że to u ciebie znalazłam tyle prostych, acz skutecznych porad, jak konfigurować przeróżne blogspotowe funkcje i okołoblogowe gadżety – ale dlatego, że z twoich wpisów naprawdę przebija ta przyjemność blogowania. Mimo że nie zawsze się zgadzam z twoimi poglądami, zawsze czytam to, co mi bloglovin’ podrzuci z twojego podwórka. Pozdrowienia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *